Tekrardan sahalardayız

Erenerno55

Larva
Üye
Herkese merhabalar uzun bir süre sonra karınca bakmaya geri dönüyorum. Önceki bulduğum tüm karıncaları 1 ay elimde bekletmeye rağmen yumurta vermediği için geri doğaya saldım. Ve kışı yalnız geçirmek zorunda kaldım. Bu sene bilgili bir şekilde başlamayı planlıyorum. Samsundayım. Buralarda olan biri bilgi verir ise sevinirim. Ne zaman aramaya başlayabilirim?

Enes-66

Yumurta
Üye
Herkese merhabalar uzun bir süre sonra karınca bakmaya geri dönüyorum. Önceki bulduğum tüm karıncaları 1 ay elimde bekletmeye rağmen yumurta vermediği için geri doğaya saldım. Ve kışı yalnız geçirmek zorunda kaldım. Bu sene bilgili bir şekilde başlamayı planlıyorum. Samsundayım. Buralarda olan biri bilgi verir ise sevinirim. Ne zaman aramaya başlayabilirim?
Bende bu yıl tecrübe edinecegim her okudugum yerde kaldırım kenarları parklara bakın yazıyor ve hava sıcaklığı en az 15 derece olması lazım mis kış uykusundan uyanmalari için yağmurdan sonra bulma olasılığı çok yüksekmiş ve nisan ayında bulma olasılığı var bu ayda sıcak değilse hava pek yok bende acemiyim yanlışım olduysa kusura bakmayın