Tatilde kolonilerime ne yapmalıyım

LeeGZe

Yumurta
Üye
2 formica 2 tetramorium 1 camponotus kolonim ve 1 crematogaster kraliçem var, formicaların 15 civarı işçisi componotusun 2 işçisi tetraların birinin 15 diğerinin 3 işçisi var, 1 haftalık tatile çıkacağım kolonilerimin hepsi tüpte ancak hazırda boş bir outworldum var. Tatilde ne yapmalıyım sizce, arabayla gideceğim.

Ünal

Larva
Üye
1hafta da pek bir şey olmaz gitmeden besini ver canlı yem bı gün önce ver Maite oluşa bilir

Roe

Yumurta
Üye
2 formica 2 tetramorium 1 camponotus kolonim ve 1 crematogaster kraliçem var, formicaların 15 civarı işçisi componotusun 2 işçisi tetraların birinin 15 diğerinin 3 işçisi var, 1 haftalık tatile çıkacağım kolonilerimin hepsi tüpte ancak hazırda boş bir outworldum var. Tatilde ne yapmalıyım sizce, arabayla gideceğim.
Ben de 9 gün bırakmıştım. Yemini şekerli suyunu verip gitmiştim bir sorun görmedim yine de normalinden bir tık daha fazla ver

Zefix

Yumurta
Üye
Ben 5 günlüğüne tatile gittim ayni seyleri soylediler dondugumde yanima almadigima pisman oldum.50 iscili messor kilonim nitens kralicem ve compont. S. Iscilerim öldü.

Zefix

Yumurta
Üye
Aldıgim zaman mite vardi.Tupleri değistirip limin koyarak önlem almistim .Belki stresten