Sürüngen seven Kedi babası

ChinleEfe

Yumurta
Üye
Herkese Çin'den kucak dolusu sevgiler saygılar

Öncelikle Tuğkan abiye Karınca Çiftliği sayfasının devamını getirdiğinden dolayı çok müteşekkirim. Uzun bir aradan sonra uzun uğraşlar sonucu tekrardan açılmış olan bu kanalda bulunmak benim için en büyük bir sevinç kaynağıdır. Lafı çok uzatmaktansa kısa tutmayı tercih ederim. Evet gerçekten sürüngen hayvanları seviyorum, uzun yıllardır yaşadığım uzak doğu asyada bende birçok sürüngen hayvan besleme fırsatım olmuştur, örümcekten tut yılana akrebe kadar hamster faresinden uçan sincaba kadar çok fazla sevimli hayvancıklar elimde büyüdü, ben bu kanalı sırf hobilerimi devam ettirmek için takip ediyor ve hobilerim doğrultusunda yaşamaya çalışıyorum. Başlıktan anlaşılacağı üzere şuan evimde 2 adet kedi beslemekteyim. Üniversite yıllarında beslediğim sürüngenler denetim ve kontrol amaçlı başka bir şehre legal yollarla aktarılmadığından dolayı taşındığım şehre getiremedim. Karınca çiftliği kanalı sayesinde tekrardan bu hobime dönüş yapma kararı aldım. Artık eski günlerde ki gibi örümcek besleme zamanı

IMG_1585.JPG IMG_4571.JPG IMG_4572.JPG IMG_4575.JPG IMG_4576.JPG
IMG_1584.JPG IMG_1582.JPG Ekli dosyayı görüntüle 22