Ptt Kargo Hakkında

Kutay

Nanitik
Üye
ptt kargo hızlı mıdır? bilen var mı

DanqeR

Larva
Üye
Kusura bakmayın çok yazı yazdım fakat size yurtiçi kargoyu öneririm şuana kadar hiç sıkıntı çekmedim MNG yide önerebilirim fakat her şubeye gidişimde sıra oluyor anlamadım gitti Sürat kargoda iyidir fakat bazen çok az geciktiriyor.
Aras kargoyu tecih etmessiniz diye düşünüyorum :D
dediğim gibi ptt de herzaman çok yavaş çünkü devlet memurları çalışıyor

Herba

Yumurta
Üye
Benim için kesinlikle yurtiçi, ptt Aras a hayatta bulaşmam

efe1320

Yumurta
Üye
Benim bildiğim ptt de kargo yu açıp kontrol ediyorlar ne var diye yurtiçi iyidir.

Kutay

Nanitik
Üye
yurtiçinden söyledim fakat şubeden alırken 18 yaş üstü gerekiyor mu geçen sene ptt den aldım 18 yaş üstü lazım dediler

DanqeR

Larva
Üye
yurtiçinden söyledim fakat şubeden alırken 18 yaş üstü gerekiyor mu geçen sene ptt den aldım 18 yaş üstü lazım dediler
Alakası yok hocam gerekmiyor kim söylediyse ona şuan kaş göz dalmak istedim 😂Yanınızda kimlik götürün ama tc no kontrolü yapıyorlar. bazen tc istiyorlar bazen kimlik o olayıda anlamadım herhalde canı ne isterse onu yapıyor :D bazende hiç istemiyor sadece adını soruyor. Sakıncası yoksa ne aldığınız söylermisiniz çok merak ettim :)

Reiji

Yumurta
Üye
Ben yurtiçi kargo kullanarak skink getirttim hiç bir sorun olmadı TC istemediler 18 yaş durumu da yok paket sağlam dokunulmamıştı kesinlikle öneririm

Kutay

Nanitik
Üye
daha almadım almayı planlıyorum Camponotus Lateralis ve Pheidole Parva

Reiji

Yumurta
Üye
😇

Ekli dosyalar

• Photo0193.jpg
    Photo0193.jpg
    65.2 KB · Görüntüleme: 23

avare

Larva
Üye
Değişiyor bölgeye göre muhtemel hocam, zira en beğendiğim 3 firmadan biri, Yurt İçi, herkesin aksine Aras ve PTT. MGN'den nefret ederim, mng ile gönderim var diye ürün almaktan vazgeçerim.