Pleksi Teraryum

Almuud

Yumurta
Üye
Tuğkan abi bir videosunda geckolar için pleksi teraryum yaptırmıştı. Nereden yaptırmıştı bilen var mı? Yada istediğim ölçüleri versem pleksi teraryum yapabilecek bildiğiniz bir yer var mı?

Mertali

Günlüğüme ulaşmak için 👉 https://tls.tc/jhJ3c
Akvaryum Moderasyon
Üye
Ego terra. Instagram sayfasından ulaşabilirsin. Pleksi teraryumlar cama göre oldukça maliyetli oluyor, kendiniz yapsanız bile. Haberiniz olsun.

Gloryian

Yumurta
Üye
Hangi videodan bahsettiğini bilmiyorum fakat son attığı KÇ serisinde ki bir videosunda yaptırdığı teraryumdan bahsediyorsan instagramda bir sayfadan yaptırmıştı adı egoterra fiyatları da teraryumlara göre gayet uygun ve kaliteli yapıyor oraya bi göz atabilirsin zaten Tuğkan abinin yaptırdığı teraryumda o sayfada post olarak mevcut.

Gloryian

Yumurta
Üye
Ego terra. Instagram sayfasından ulaşabilirsin. Pleksi teraryumlar cama göre oldukça maliyetli oluyor, kendiniz yapsanız bile. Haberiniz olsun.
Daha bugün fiyat aldım 2 farklı tür için uygun boyutlarda biri peters banded skink için 90x45x45 boyutlarında pleksi teraryum fiyatına 3000tl + kargo dedi. Crested gecko içinde 30x30x45 boyutlarını sordum ona da 1000tl + kargo dedi cam 60x45x45 teraryuma bile 3-4 bin diyen petshoplar var bence pleksi 90x45x45 için 3000 gayet uygun bir fiyat

Mertali

Günlüğüme ulaşmak için 👉 https://tls.tc/jhJ3c
Akvaryum Moderasyon
Üye
Daha bugün fiyat aldım 2 farklı tür için uygun boyutlarda biri peters banded skink için 90x45x45 boyutlarında pleksi teraryum fiyatına 3000tl + kargo dedi. Crested gecko içinde 30x30x45 boyutlarını sordum ona da 1000tl + kargo dedi cam 60x45x45 teraryuma bile 3-4 bin diyen petshoplar var bence pleksi 90x45x45 için 3000 gayet uygun bir fiyat
Sanırım bahsettiğiniz teraryumlar ithal marka teraryumlar. Benim kastettiğim camcıda yaptıracağınız veya kendi yaptığınız teraryumlar. Şahsen Pleksi malzemeye 3000 + kargo vermek bana mantıksız geliyor cam gibi daha sağlıklı ve uzun ömürlü bir malzeme varken.

Gloryian

Yumurta
Üye
Sanırım bahsettiğiniz teraryumlar ithal marka teraryumlar. Benim kastettiğim camcıda yaptıracağınız veya kendi yaptığınız teraryumlar. Şahsen Pleksi malzemeye 3000 + kargo vermek bana mantıksız geliyor cam gibi daha sağlıklı ve uzun ömürlü bir malzeme varken.
Exoterranın teraryumundan bahsediyordum dostum evet ithal marka ama cam daha mantıklı haklısın