Pheidole

ashira

Yumurta
Üye
Pheidole kraliçesi veya kolonisi arıyorum da nereden bulabilirim yardımcı olur musunuz?

Wolmx

Yumurta
Üye
ben bu ayın başında buldum ve açık bir arazideydi bu türün aslen afrika ve akdeniz gibi sıcak yerlerden geldiğini hesaba katarsak eylül ayında havalar 20 derecenin altına inene kadar şansını deneyebilirsin. Etrafında açık alanlar bulursan dikkatlice gez ve küçük bir tür olduğu için gözden kaçması çok kolaydır ve eyer bu koloni senin ilk koloni deneyiminse merak etme diğer türlere nazaran daha zor strese girerler

Dextrous

Yumurta
Üye
Pheidole kraliçesi veya kolonisi arıyorum da nereden bulabilirim yardımcı olur musunuz?
Tecrübeniz yoksa Pheidole önermiyorum, çok pis ve kaçak bir cins olmalarından dolayı hobiden soğuyabilirsiniz. Eğer yeniyseniz Messor cinsi kraliçe ile başlamanız sizin için çok keyifli olacaktır. Şu an Messor uçuşları devam ediyor, yağmurdan sonra yürüyüşe çıkıp bulabilirsiniz. İyi hobiler.

ashira

Yumurta
Üye
Tecrübeniz yoksa Pheidole önermiyorum, çok pis ve kaçak bir cins olmalarından dolayı hobiden soğuyabilirsiniz. Eğer yeniyseniz Messor cinsi kraliçe ile başlamanız sizin için çok keyifli olacaktır. Şu an Messor uçuşları devam ediyor, yağmurdan sonra yürüyüşe çıkıp bulabilirsiniz. İyi hobiler.
[/QUOTE