Özür dilerim.

Hygge

Yumurta
Üye
Bulunduğum davranış hiç etik değildi ve mantıklı da değildi hepinizden çok özür dilerim kendimi doğa düşmanı kötü birisi gibi hissettim.
Sizlere karşı bulunduğum kaba tavırdan dolayı da pişmanım umarım beni affedebilirsiniz. 😔

el4nce

Koloni
Ekip
Karınca Moderasyon
Yardımsever
Deneyimli Hobici
Üye
Bu konuyla ilgili 3. konuyu açtınız. Yaptığınızın yanlış olduğunu kabul edip özür dilemeniz doğru bir davranış. Ama lütfen forumu kirletmeyin, aynı konu altında bunları belirtin.

el4nce

Koloni
Ekip
Karınca Moderasyon
Yardımsever
Deneyimli Hobici
Üye
Ayrıca aynı şeyi bir daha yapmamanız özürünüzden daha büyük bir hatır taşır.

Hygge

Yumurta
Üye
Bu konuyla ilgili 3. konuyu açtınız. Yaptığınızın yanlış olduğunu kabul edip özür dilemeniz doğru bir davranış. Ama lütfen forumu kirletmeyin, aynı konu altında bunları belirtin.
Özür dilerim daha fazla dikkat edeceğim.

PRS.macro

Süper Koloni
Deneyimli Hobici
Üye
Aslında yaptığından daha önemli bir şey var. Nihayetinde neredeyse hepimiz hobiye yeni başladığımız dönemlerde sabırsız davranıp koloni patlatabiliyoruz. Bazen taşı kaldırıyoruz ve o güne kadar 1 tane dahi bulamadığımız kraliçe kolonisiyle birlikte hazır tüpe girmeyi bekliyor oluyor, dayanamıyoruz. Böyle dönemler olmuştur. O bir yere kadar sorun değil bence. Sorun şuydu senin konunda: Bunu yapmanın gerekçesi bir kere yanlıştı, kulaktan dolma bilgi olduğunu düşünüyorum. Ağustos ayında çok ciddi uçuşlar olur, çok da fazla kraliçe bulunabilir. Bilgi sahibi olmadığın veya yanlış bildiğin bir konuda kendi söylediğinin doğru olduğunu iddia edip, yaptığın şey için bahane oluşturdun. Yanlış olan buydu. Bilgin eksikse bunu kabul edeceksin, bu çok basit bir kural. Kişisel gelişimin temeli. Matematiği. Özrün koloni patlatmaktan yana değil de bu davranışından yana olmalı. Eğer öyleyse de tebrik ediyorum ayrıca da teşekkür ediyorum.