Örümcek Hakkında

Akenash

Yumurta
Üye
Örümcek buldum tereryum un kurdu ne yapmalıyım. türü nedir

1642851810774.png1642851852992.png

Beowulfs

Larva
Üye
Hocam heves kırmak istemem ama, tavsiyem bi kurt örümceği bulup biraz besledikten sonra tarantula beslemeye geçmeniz :)
tür için bişey söyleyemem ben, ekstra olarak canlıyı biraz tarif edin, bu bize daha yardımcı olacaktır.
@orvmcek gökhan bi baksana neymiş bu merak ettim.

Akenash

Yumurta
Üye
Hocam heves kırmak istemem ama, tavsiyem bi kurt örümceği bulup biraz besledikten sonra tarantula beslemeye geçmeniz :)
tür için bişey söyleyemem ben, ekstra olarak canlıyı biraz tarif edin, bu bize daha yardımcı olacaktır.
Baş parmak tırnağı boyutunda. Abdomeni çok etkileyici ondan aldım

exotic

Yumurta
Üye
Şu tür olabilir: https://tr.wikipedia.org/wiki/Cyrtocarenum_cunicularium Eğer besleyecekseniz çukur kazmaları için teraryumunu toprak ile doldurmanız lazım (40 cm gibi bir derinlik yeterli olacaktır). Bu türler toprağa kazdıkları çukurda yaşarlar. Yem olarak un kurdu çekirge tartara vb. verebilirsiniz, ama size tavsiyem bir süre besleyip tekrar doğaya salmanız olacaktır.

Son düzenleme:

orvmcek

Larva
Üye
Kusura bakma dostum, palavra. Olan kurt örümceğine olsun demek gibi bir şey bu. Her şey araştırmayla bitiyor. Evet kurt örümceği duyarı :)

bulutsensei

Nanitik
Üye
Baş parmak tırnağı boyutunda. Abdomeni çok etkileyici ondan aldım
hocam küçükmüş, bende bulmuştum ve beslemek istedim fakat bazı sorunlardan dolayı bırakmam gerekti, benimki de çok etkileyiciydi ondan almıştım bende. şurdan fotoğrafına bakabilirsin istersen;

The_Arthropod

Majör
Ansiklopedik İnsan
Üye
Arkadaşlar Amaurobius sp. (Amaurobiidae/Hacklemesh Weavers) dediğim gibi.

Çözüm

Akenash

Yumurta
Üye
hocam küçükmüş, bende bulmuştum ve beslemek istedim fakat bazı sorunlardan dolayı bırakmam gerekti, benimki de çok etkileyiciydi ondan almıştım bende. şurdan fotoğrafına bakabilirsin istersen;
güzelmiş seninki de
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

Şu tür olabilir: https://tr.wikipedia.org/wiki/Cyrtocarenum_cunicularium Eğer besleyecekseniz çukur kazmaları için teraryumunu toprak ile doldurmanız lazım (40 cm gibi bir derinlik yeterli olacaktır). Bu türler toprağa kazdıkları çukurda yaşarlar. Yem olarak un kurdu çekirge tartara vb. verebilirsiniz, ama size tavsiyem bir süre besleyip tekrar doğaya salmanız olacaktır.
kanka karıncalara attım güzel bi fight döndü sonra afiyetle yediler