Örümceğim neden yemek yemiyor

mehmetberk

Yumurta
Üye
Örümceğim bı zıplayan örümcek ve alalı 6 gün oldu ve o günden bu güne kadar hiç yemek yemiyor sinek kelebek sivri sinek kurt denedim ama hić birini yemedi lütfen yardım edin IMG20240618003903_01.jpg

Claw

Media
Üye
Jumping Spider'lar avlarını yakalayarak yerler. Eğer ölü olarak yem verirseniz büyük ihtimalle yemez. Canlı olarak vermeniz gerekir ancak yemlerin boyutlarına orantılı olması gerekir. Aksi halde yemden korkup saldırmayacaktır. Sizdeki gördüğüm kadarıyla çok küçük. Onun boyutuna göre bir yem bulacağınızı sanmıyorum. En iyisi salmanız olacaktır diye düşünüyorum.

0959kedi

Nanitik
Üye
Ve yem boyu da canlı olması da uygun olsa da dışarıdan yakaladıklarınızın alışması zaman alabilir ve yemeyebilirler. Salmanız daha iyi olur.

mehmetberk

Yumurta
Üye
Jumping Spider'lar avlarını yakalayarak yerler. Eğer ölü olarak yem verirseniz büyük ihtimalle yemez. Canlı olarak vermeniz gerekir ancak yemlerin boyutlarına orantılı olması gerekir. Aksi halde yemden korkup saldırmayacaktır. Sizdeki gördüğüm kadarıyla çok küçük. Onun boyutuna göre bir yem bulacağınızı sanmıyorum. En iyisi salmanız olacaktır diye düşünüyorum.
Teşekkürler