Öneri

hayvansever00

Yumurta
Üye
Sağlıklı sürüngenler edeninebileceğim facebook,telegram vs. üreticileri önerir misiniz?

The_Arthropod

Majör
Ansiklopedik İnsan
Üye
Yasal olarak yalnızca Pet&Zoo Tr'den birkaç tür satın alabilirsiniz. Geri kalanları yasal olmayacaktır çünkü Türkiye'deyiz.

The_Arthropod

Majör
Ansiklopedik İnsan
Üye
Şu anda ellerinde iguana olduğunu biliyorum fakat o da bakımı zor ve aşırı masraflı bir canlı, herkes besleyemez. Diğer türlerden de 1-2 tane kalmış olabilir. Şu anda tükendiği için ellerinde olmasa bile ileride başka ithalatlarda gelecektir.

hayvansever00

Yumurta
Üye
Evt
Ama sadece fat tail gecko var
Evet.İletişime Geçtim mavi,kırmızı ve yeşil iguana olduklarını söylediler tabi ki iguana bakamam maalesef.Fireskink sordum ellerinde olmadığını yaza kadar gelebileceğini söylediler bir de ellerinde agama varmış o da çok hareketli napcam onu ben :)

Muhammet18

Pupa
Üye
Evet.İletişime Geçtim mavi,kırmızı ve yeşil iguana olduklarını söylediler tabi ki iguana bakamam maalesef.Fireskink sordum ellerinde olmadığını yaza kadar gelebileceğini söylediler bir de ellerinde agama varmış o da çok hareketli napcam onu ben :)
O da başlangıç için uygun deil gecko var mı diye sorun bence

hayvansever00

Yumurta
Üye
Tavsiyeniz için çok teşekkürler.Sadece ellerinde iguana ve agama varmış maalesef :(