Ölü Prensler

Spry_mrs

Yumurta
Üye
Arkadaşlar adım başı ölü prens buluyorum kraliçe var. Demekmi

Onlorot

Nanitik
Üye
Yakın zamanda bölgenizde bir uçuş olmuş demektir. Büyük ihtimalle bir önceki gündür. Şansınız varsa denk gelebilirsiniz.

Barkın

Süper Koloni
Yardımsever
Üye
Taşların altına bakarsan daha da şansını arttırabilirsin ama taşları kaldırdıktan sonra eski halinde bırak orda yaşayanlara zarar verme kaldırırken de dikkatli ol ne cıkacağı belli olmaz ben daha dün resimdeki taşın altında buldum burası hastanenin bahçesi buarada

CB99C43D-3C85-436D-989B-1F44AC339128.jpeg

A15696FC-2357-44A6-84BB-95EA8E6AD868.png

İyi hobiler .

Bora

Larva
Üye
Taşların altına bakarsan daha da şansını arttırabilirsin ama taşları kaldırdıktan sonra eski halinde bırak orda yaşayanlara zarar verme kaldırırken de dikkatli ol ne cıkacağı belli olmaz ben daha dün resimdeki taşın altında buldum burası hastanenin bahçesi buarada

Ekli dosyayı görüntüle 4427

Ekli dosyayı görüntüle 4428

İyi hobiler .
o pamuğu tüpün en dibine kadar itip sonra geri nasıl çıkartıyorsunuz acaba şahsen tüpün Su olan kısımından nemli pamuğu çıkarmak baya uğraş gerektiriyor benim açımdan sizin nasıl yaptığınızı bir öğrenmek istedim
———— İyi Hobiler 🐜🙂

Yetkin

Nanitik
Üye
o pamuğu tüpün en dibine kadar itip sonra geri nasıl çıkartıyorsunuz acaba şahsen tüpün Su olan kısımından nemli pamuğu çıkarmak baya uğraş gerektiriyor benim açımdan sizin nasıl yaptığınızı bir öğrenmek istedim
———— İyi Hobiler 🐜🙂
diğer taraftan da su döküp sonra tığ ile eşeleyip pamuğun bir tarafını gevşek hale getirince tığı ittirip eski su olan yere sokuyorum sonra döndürerek çıkarıyorum cımbızla vs denemiştim ama olmadı

Spry_mrs

Yumurta
Üye
———— İyi Hobiler 🐜🙂
Şili pamuğa sokup çeviriyorsunuz çekiyorsunuz çok kolay

Barkın

Süper Koloni
Yardımsever
Üye
Bir cubuğu ortadan ikiye kır tıtrıklı olan yüzeyle pamuğu döndüre döndüre acele etmeden çıkarabilirsin