Oligoxystre Diamantinensis

arelizm

Yumurta
Üye
Oligoxystre Diamantinensis morph ile yeterince bilgisi olan var mı ? Beslenmesi diğer morphlar gibi mi yapılmalıdır ? Yaşam alanına nem ister mi ? Kabuk düşürme süresi ne kadar sürer ? Yeterince bilgi bulamadığım için sormak istedim. Güzel bir endemik tür olduğunu düşünüyorum.

Görükremin

Pupa
Üye
Oligoxystre Diamantinensis morph ile yeterince bilgisi olan var mı ? Beslenmesi diğer morphlar gibi mi yapılmalıdır ? Yaşam alanına nem ister mi ? Kabuk düşürme süresi ne kadar sürer ? Yeterince bilgi bulamadığım için sormak istedim. Güzel bir endemik tür olduğunu düşünüyorum.
Biraz araştırdım torfun bir köşesine su sıkman yeterli olacaktır veya bir su kabı gibi birşey koyabilirsin hızlı kabuk atar yazıyor fakat kişinin baktığı şartlara derecelere göre değişir ve bu tür cc ye çok benzer bu arada (chromatopelma cyaneopubescens) araştırıp bakabilirsin

Yetkin

İşçi Karınca
Üye
sanmıyorum türkiyede herhangibirinde olduğunu zaten görkemin dediği gibi ccye oldukça benziyor

The_Arthropod

Asker Karınca
Ansiklopedik İnsan
Üye
Dolichothele diatamantinensis güncel adı. Ayrıca bir morf değil bir tür. Endemik derken neyi kastettiğini anlayamadım. Evet, türün sadece bir ülkeden kaydı var fakat bu ülke Brezilya?