OKAN 22

Okan

Pupa
Üye
Merhaba ben okan 22 yaşındayım türkiyede biyerlerde yaşıyorum. İşletmeciyim bi nevi esnaf'da diyebiliriz. Hobime tuğkan abinin karınca çiftliğim kanalı ile başladım.
şuanda 2 adet karınca outworldum var. Birinde kırmızı mitelar çıktı (şimdilik) şuanda ise işçi arı ve kraliçe arım var 5 adet onlar için alan hazırlıyorum 3m büyüklüğünde camdan bir dünya hazırlıyoruz. Görselleri sizler ile paylaşacağım.
Keyifli günler dilerim (he bu arada yılanlar yurt dışında)

ÖmerAstam

Larva
Üye
Merhaba ben okan 22 yaşındayım türkiyede biyerlerde yaşıyorum. İşletmeciyim bi nevi esnaf'da diyebiliriz. Hobime tuğkan abinin karınca çiftliğim kanalı ile başladım.
şuanda 2 adet karınca outworldum var. Birinde kırmızı mitelar çıktı (şimdilik) şuanda ise işçi arı ve kraliçe arım var 5 adet onlar için alan hazırlıyorum 3m büyüklüğünde camdan bir dünya hazırlıyoruz. Görselleri sizler ile paylaşacağım.
Keyifli günler dilerim (he bu arada yılanlar yurt dışında)
Merhaba öncelikle Hoş geldiniz. Aşağıdaki şablonu inceleyerek kendinizi tanıtmanızı rica ederim.

İlgili forum 5 kuralını incelemenizi , ilerideki konularda ve yazımlarda dikkate almanızı rica ediyorum.

Forum "5" kuralı! Mutlaka okuyun.

Yazım imla kurallarına uyulması ( Büyük küçük harf, noktalama işaretleri )
Tek kelime cevapların, özensiz mesajların atılmaması.
"Ara" özelliğini kullandıktan sonra konuların açılması veya soru sorulması
Din, dil, ırk, siyaset vb. konulara girilmemesi.
Hobiyi ve yardım etmeyi sevmek, benimsemek.

Şablon :
Kendinizle ilgili paylaşabileceğiniz temel kişisel bilgiler: Ad, Yaş, Yaşadığınız yer, eğitiminiz vb.
Hobicilik ile ilgili deneyimleriniz veya tecrübelerinizin kısa bir özeti: Hobide yeniyim, tecrübeliyim, ilgi alanlarım vb.
Forum dahilinde beklentileriniz, aktifliğiniz veya amaçlarınız hakkında yorumlarınız
Varsa canlılarınızın veya sizi tanımlayan değerlerin görselleri vb.
Sevgilerimizle!