Nereden mantis bulabilirim

Emirbuğra

Yumurta
Üye
Doğadan alınca stres yapabiliyor ölebiliyir yem yemeyebiliyor diye biliyorum ama satan bir yerde bulamadım mantis nerede satılıyor bilgisi olan varmı

ben10

İşçi Karınca
Üye
yani açıkçası onu da önermiyorum. çok hevesliyse ve yapabileceğini düşünüyorsa yapabilir tabi

Ares

Süper Koloni
Yardımsever
Üye
Eresus evet tehlikeli ölümcül bir tür ama izlediğim videolarda genelde sakin.
Hangi videolarda sakin? Her örümceğin karakter yapısı farklıdır. Aynı tür içerisindeki örümceklerde de geçerli bu. Öyle basitçe alınıp beslenecek bir örümcekte değil açıkçası

Ares

Süper Koloni
Yardımsever
Üye
Böcek reis yotube kanalına bakabilirsin
Tamam o videoyu bende hatırlıyorum fakat o adamda direkt eline alıp beslemiyordu hatırlıyorsan. Hatta defalarca'' sokulursam çok kötü olur'', ''Zehri çok kuvvetli elinizle dokunmayın'' diyordu. Hatta videonun giriş kısmında dahi açıklama yapmıştı. Videoda da örümceği poşet ile alıyordu hatırlarsan. Eresus türleri öyle küçümsenecek derecede zehre sahip değiller dediğim gibi. O yüzden öyle '' sokakta bulsam alırım'' diyebileceğiniz bir örümcek değil bu cins

celilcem

Pupa
Üye
Tamam o videoyu bende hatırlıyorum fakat o adamda direkt eline alıp beslemiyordu hatırlıyorsan. Hatta defalarca'' sokulursam çok kötü olur'', ''Zehri çok kuvvetli elinizle dokunmayın'' diyordu. Hatta videonun giriş kısmında dahi açıklama yapmıştı. Videoda da örümceği poşet ile alıyordu hatırlarsan. Eresus türleri öyle küçümsenecek derecede zehre sahip değiller dediğim gibi. O yüzden öyle '' sokakta bulsam alırım'' diyebileceğiniz bir örümcek değil bu cins
Eresus evet dediğin gibi oldukca zehirli belki görmüşsün dur Türkiye'de ölüm kaydı var 8yasinda bir çocuğu öldürüyor görsem alırım derken direk elimi daldırmam zaten.