Nereden bulabilirim

Slingersevici

Yumurta
Üye
Merhabalar, mısır yılanı almak istiyorum ama nereden ve kimden alabilirim bilmiyorum bu konuda yardımcı olabilecek birisi var mı?

Ben sayısız tarantula cinsi besledim egzotik hayvanlar konusunda genel olarak az da olsa bir bilgi birikimim var. Fakat yılanlar hakkında çok fazla bilgiye sahip değilim mısır yılanı hakkında beni bilgilendirir misiniz ? Ortamı nasıl olmalı nem ve ısı değerleri nasıl olmalı özellikle dikkat etmem gereken konular neler , ne yer , yemini bulmak kolay mı ?

Ayrıca mesleğim gereği yılda en az 3 defa şehir değiştiriyorum bu canlar buna nasıl tepkiler verir taşımasında zorluk çekermiyim?

Teşekkürler, iyi forumlar.

Son düzenleme:

Ares

Süper Koloni
Yardımsever
Üye
Size de merhabalar, facebook gruplarına göz atarsanız bulabilirsiniz. Canlı hakkında bu rehberi okursanız büyük çoğunlukla sorularınıza cevap verecektir;

Şehir değiştirme olayında bana göre fazlasıyla sıkıntı çıkaracaktır size. Taşıma ve yolculuk işi çok fazla sıkıntılı olacaktır

Slingersevici

Yumurta
Üye
Size de merhabalar, facebook gruplarına göz atarsanız bulabilirsiniz. Canlı hakkında bu rehberi okursanız büyük çoğunlukla sorularınıza cevap verecektir;

Şehir değiştirme olayında bana göre fazlasıyla sıkıntı çıkaracaktır size. Taşıma ve yolculuk işi çok fazla sıkıntılı olacaktır
Teşekkür ederim 🙂