Nereden Bulabilirim?

zahir

Yumurta
Üye
Arkadaşlar selam. Kraliçe karınca satan ve karınca malzemeleri satan güvenilir bir site var mı acaba?

Moderatör tarafında düzenlendi:

eneeess

Pupa
Üye
Ant store önerebilirim.

eneeess

Pupa
Üye
istediği şey elinde kalmamıştır belki bana 4 günde gelmişti

EnesAnT

Larva
Üye
Arkadaşlar selam. Kraliçe karınca satan ve karınca malzemeleri satan güvenilir bir site var mı acaba?
Dostum ben karıncam.com sitesinden almıştım. Hiçbir sıkıntı yaşamadım sapasağlam geldi. Tavsiye ederim.

Emre52ege52

Nanitik
Üye
Undergraund ant word tavsiye ediyorum 2,3 kere alışveriş yaptım hepsi de çok iyi geldi koloni ve kraliçe sipariş vermiştim

Emre52ege52

Nanitik
Üye
Geçen sipariş verdiğimde en geç bı hafta içinde bana ulaştı bu hafta pazartesi günü yine sipariş verdim salı günü en geç Çarşamba elinde olur dedi formikaryum felan sipariş verdiysen süre uzayabilir

Emir123

Media
Üye
Oradan bizim arkadaş söyledi 2 haftadır gelmiyor
Alakası yok, kargoda bir sıkıntı vardır, 1300 liralık alışveriş yaptım, Pazartesi istedim Salı elime ulaştı, 2. Kargo Özel Yapım Foricarium dün çıktı yola yarın elimde, Ya Arkadaşınız doğru bilgi vermiyor, yada kargo şirketinde sıkıntı oldu

Mustafay

Pupa
Üye
En iyisi kendin bulmak kendin ararken o hazzı alabiliyorsun kendin aramayı dene şehir ortasın daysan bile bulursun karıncalar her yerde yayılmış şekilde bu küçük ve sevimli hayvanlar kaldırım taşlarına ve parklara yuva yapmayı çok seviyorlar oralara bir bakın .