Ne besleye bilirim

AliAltın

Yumurta
Üye
Merhaba arkadaşlar, elimde 150 litrelik bir akvaryum var sizce ne besleyebilirim? Tavsiyelerinizi beklemekteyim.

Vedad

İşçi Karınca
Üye
Melek akvaryumu olabilir, Oranda olabilir

omerfaruk_

İşçi Karınca
Üye
Merhaba arkadaşlar, elimde 150 litrelik bir akvaryum var sizce ne besleyebilirim? Tavsiyelerinizi beklemekteyim.
Tamamen sizin zevkinize kalmış bir konu, 150 litrede kolaylıkla canlıdoğuran, tetra türleri, çöpçü türleri, cüce ciklet türleri vb. canlılar beslenebilir. Benim tavsiyem güzel bir bitkili akvaryum yönünde.

AliAltın

Yumurta
Üye
Tamamen sizin zevkinize kalmış bir konu, 150 litrede kolaylıkla canlıdoğuran, tetra türleri, çöpçü türleri, cüce ciklet türleri vb. canlılar beslenebilir. Benim tavsiyem güzel bir bitkili akvaryum yönünde.
Tavsiyeniz için teşekkür ederim

exxper

Yumurta
Üye
Serin bir ilçe deysen axalot çok tatlı oluyolar

Draken

Yumurta
Üye
Yırtıcı tür istiyorsan channa türleri olabilir ilk etapta büyüdükçe akvaryumu da büyütmen gerekir ama channa blue pulchra çok güzel bir tür mesela ben besliyorum çok keyifli

Vedad

İşçi Karınca
Üye
Doğru bilinen bir yanlış. Canlı büyüdükçe akvaryum büyütülmez. Bakılması gereken hacimlerde bakılmalı, aksi taktirde canlı gelişim gösteremez.

Draken

Yumurta
Üye
Akvaryum zaten yeterli kapasitede sadece uzunluğu arttırılabilir eğer yüzecek alan yoksa