Nasıl yapabilirim bu hobiyi?

Sheydon

Yumurta
Üye
Selamlar adım Mali 21 yaşındayım Konya'da yaşıyorum.
Tugkan abinin karınca çiftliğin kanalını yıllardır takipteyim ama hiç cesaret edemedim. Karıncalar baya detay istiyor gibi geldi. Başarısız olursam yazık olur diye başlayamadım. Ama bu içinde bulunduğumuz sıkıntılardan ötürü birşeylerle uğraşmak istiyorum ama nasıl yapicagim hakkında bir bilgim yok. Mesela Konya'da ne zaman uçuşa geçer kraliçeler ve nerde bulabilirim. Canlı yem nasıl tedarik edicem. Yani çok soru var aklımda yardımcı olabilmek birisi var mı ? Şimdiden teşekkür ederim.

MGPrime

İşçi Karınca
Üye
Selamlar adım Mali 21 yaşındayım Konya'da yaşıyorum.
Tugkan abinin karınca çiftliğin kanalını yıllardır takipteyim ama hiç cesaret edemedim. Karıncalar baya detay istiyor gibi geldi. Başarısız olursam yazık olur diye başlayamadım. Ama bu içinde bulunduğumuz sıkıntılardan ötürü birşeylerle uğraşmak istiyorum ama nasıl yapicagim hakkında bir bilgim yok. Mesela Konya'da ne zaman uçuşa geçer kraliçeler ve nerde bulabilirim. Canlı yem nasıl tedarik edicem. Yani çok soru var aklımda yardımcı olabilmek birisi var mı ? Şimdiden teşekkür ederim.
Aslında kolay bir hobi, sadece kafanı biraz konulara ve videolara bastırırsan yaparım ben bunu ya dersin. Türkiye genelinde herhalde nisan ayında uçuşa geçer karıncalar, şayet ben öyle okudum ve öyle biliyorum.. internete ise canlı yem pazarı yazarsan karşına bir sürü site çıkacaktır. Farklı tür karıncalara canlı yem verilmiyor. Daha fazla bilgi istiyorsan karınca çiftliğim karınca rehber videosunu baştan sona dikkatlice dinliyebilirsin. İyi forumlar dilerim..

Sheydon

Yumurta
Üye
Aslında kolay bir hobi, sadece kafanı biraz konulara ve videolara bastırırsan yaparım ben bunu ya dersin. Türkiye genelinde herhalde nisan ayında uçuşa geçer karıncalar, şayet ben öyle okudum ve öyle biliyorum..
Tugkan abinin her videosunda 10 soru ekleniyor kafama 😂😂

Sheydon

Yumurta
Üye
Aslında kolay bir hobi, sadece kafanı biraz konulara ve videolara bastırırsan yaparım ben bunu ya dersin. Türkiye genelinde herhalde nisan ayında uçuşa geçer karıncalar, şayet ben öyle okudum ve öyle biliyorum..

Heh o zaman discord sunucusuna gelip soru sorabilir veya konu açıp bu nasıl şunu nasıl tedarik edicem gibi sorular sorabilirsin.. https://discord.gg/ZBZzkbqX
Geliyorum. Teşekkür ederim ☺️