Multiqueen

YagizKara

Yumurta
Üye
5 adet componutus kraliçem var sizce 2 tanesi ile multiqueen denemeli miyim ve alt türü nedir

Ekli dosyalar

• IMG_20220717_012611.jpg
    IMG_20220717_012611.jpg
    43.4 KB · Görüntüleme: 22

Bulut_Mercan

Kraliçe Karınca
Üye
Camponotuslarda multi denenmemelidir. *Ayrıca alttür diye bir taksonomik basamak yok*
(Yanlış bilgidir, itibar etmeyiniz😅)
Türünü sorduysanız camponotus baldacci'ye benziyor. Yine de kraliçeden tür tespiti yapmak pek mümkün değil.

Son düzenleme:

Bulut_Mercan

Kraliçe Karınca
Üye
Hayır dostum alttür diye bir basamak var. Google'da aratırsan bile sonuçlar çıkıyor zaten.
Ekli dosyayı görüntüle 13270
Doğru haklısınız. Carebara oertzeni ve Carebara oertzeni aeolia geldi aklıma, hatırladım. Tür yerine alttür diyen çok kişi olduğu için, tabi bende bıkmışım bu yanlışı düzeltmekten, bir anda "öyle bir şey yok" demişim 😅

hasany

Koloni
Ekip
Karınca Moderasyon
Yardımsever
Deneyimli Hobici
Üye
Doğru haklısınız. Carebara oertzeni ve Carebara oertzeni aeolia geldi aklıma, hatırladım. Tür yerine alttür diyen çok kişi olduğu için, tabi bende bıkmışım bu yanlışı düzeltmekten, bir anda "öyle bir şey yok" demişim 😅
Anlıyorum sizi, arada herkese olur öyle xd

Barkın

Koloni
Karınca Moderasyon
Yardımsever
Üye

Yumurtluyor sonra yiğiyor sonra bida yumurtlayıp birdaha yiğiyor yumurta gelişimi hiç yok 😖