Multiqueen Sorusu

ilhan775

Yumurta
Üye
2 adet yeni birleştilirmiş pheidole kraliçem var. Birbirlerini besliyorlar hatta bir tanesinin kanat döktükten sonra tek kanadı kalmıştı diğeri onu dökmesine bile yardımcı oldu ancak bir tanesi ara ara tüpün ağzında pamuğu sökmeye çalışıyor sonra tekrar geri dönüyor. Çıkmaya mı çalışıyor yoksa başka birşey mi var? Çıkmasına izin vermesem bir sorun olur mu? Teşekkürler şimdiden.

Poyrazing

Larva
Üye
Genellikle tüpe yani koyulduğunda alışma sürecinde yapılan bir davranıştır. Sorun yaratmaz olabildiğince az kontrol etmeye çalışınız.

Barkın

Süper Koloni
Yardımsever
Üye
Bulundukları alanı daraltın kokuları birbirinin üstüne sinsin, bu aşamada stres olmamaları çok önemli yoksa birbirine saldırabilirler.

ilhan775

Yumurta
Üye
pamuğa giden kraliçe öldü galiba. sebebi ne olabilir?

Barkın

Süper Koloni
Yardımsever
Üye
Başarısız olmuşlar çünkü, türünü bilmeden multi denemeyi mantıklı bulmuyorum. Geçmiş olsun.

ilhan775

Yumurta
Üye
Başarısız olmuşlar çünkü, türünü bilmeden multi denemeyi mantıklı bulmuyorum. Geçmiş olsun.
aslında ilk birleştirdiğimde 1 2 yumurtasi vardi ve taşımıştı diğerinin yanına. Böyle yapınca başarılı olabilir diye düşünmüştüm. zaten görünüş olarak da çok zayıf görünüyordü onunla ilgili birşey olabilir mi?
Hala beslemeye çalışıyor ölen kraliçeyi, saldırmaktan dolayı öldüğünü düşünmüyorum.

Son düzenleme: