Messor Structor için uçuş olur mu?

TREmir

Yumurta
Üye
Konya'da yaşıyorum mart ayının sonu bu şekilde uçuş olur mu?IMG_20220207_015515.jpg

Zerdüşt

Larva
Üye
Genelde bu kadar uzun süreli hava tahmin raporları, doğru göstermiyor. O yüzden havanın biraz ısınması ve bahar havalarının gelmesini beklemek gerekiyor.

Yiğityncr

Yumurta
Üye
Konya'da yaşıyorum mart ayının sonu bu şekilde uçuş olur mu?Ekli dosyayı görüntüle 1401
Genellikle uzun süreli hava tahminleri doğru olmuyor ama eğer böyle olursa evet uçuş olacaktır ama varsayalım ki doğru değil havaların ısındığı zamanlarda uçuşlar olur havanın nemli olduğu ve sıcak olduğu zaman ise tam bir uçuş günüdür yağmurdan sonra olabilir bu hani gökkuşağı oluştuğu zamanlar nemli ve sıcak olur ya aynı o zamanlar.

TREmir

Yumurta
Üye
Tüm cevaplarınız için teşekkür ederim.

Yetkin

Nanitik
Üye
dostum uçuşun kesin bir koşulu zamanı yok sadece yağmurdan sonra olma ihtimali daha çok ama havada tek bir yağmur bulutu yokken de olablir bahar başında havalar ısındığında olacak bunun haricinde bir şey diyemeyiz şu gün olur diye

MrPinka

Yumurta
Üye
daha 2 ay var mart ayının sonlarına yani, ki hava tahminleri bunlar ama yakın bir tarihte olcak olsa diyelim o zaman bile net bir şey söylenemez.Havalar ısındığında, yağışsız, yağmur bulutsuz havalarda oluyor genelde