Merhaba ben Berat

Berataha

Yumurta
Üye
Ben berat hobi de yeniyim bir kaç haftadır kraliçe arıyorum ilk deneyimim olacak Adana da yaşıyorum

sakalsizgandalf

Yumurta
Üye
Merhaba Berat, hoş geldin. Ben de Adana'da yaşıyorum. Hangi semtte ikamet ediyorsun? Eğer yakınsak birlikte kraliçe arayabiliriz

Hassomme

Yumurta
Üye
Ceyhanda kraliçe aranacak güzel yerler vardı diye hatırlıyorum. İyi gezinmeler şimdiden :)

BaranNS

Yumurta
Üye
Bulamadım hâlâ.
adanayı blm ama istanbul da oturuyorum ben messor kraliçe buldum baya genelde yağmur yağdıktan sonra güneş açınca uçuş başlıyor bizim bahçede 4-5 tane vardı 2 tane aldım doğaya zarar vermeden çok almadım ama bu aralar gördüğüm şey gece sokak lampasının altında çok fazla prenses gördüm akşam saatleri sokak lampa altına bakabilirsin bi şansını dene havalar yavaş yavaş soğuduğu için kış uykusuna yatıyorlar yavaş yavaş.

birkarincasever

Yumurta
Üye
adanayı blm ama istanbul da oturuyorum ben messor kraliçe buldum baya genelde yağmur yağdıktan sonra güneş açınca uçuş başlıyor bizim bahçede 4-5 tane vardı 2 tane aldım doğaya zarar vermeden çok almadım ama bu aralar gördüğüm şey gece sokak lampasının altında çok fazla prenses gördüm akşam saatleri sokak lampa altına bakabilirsin bi şansını dene havalar yavaş yavaş soğuduğu için kış uykusuna yatıyorlar yavaş yavaş.
Merhaba hocam İstanbul'da hangi semtte oturuyorsun