Leopard gecko

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

EKaYlmz

Yumurta
Üye
Öncelikle selamlar . Şimdi ben leopard gecko sahiplenmek istiyorum fakat bu konuda kendimi yetersiz buluyorum. Az çok araştırdım ama fazla bilgiden zarar gelmez. Leopard gecko nasıl bakılır , nasıl beslenir , sağlıksal açıdan nelere dikkat edilmeli , nasıl sahiplenebilirim , yaşam alanı nasıl olmalı. Bunlar hakkında bilgi verirseniz çok sevinirim. Şimdiden teşekkürler , iyi günler.

Mundereous

Yumurta
Üye
Öncelikle selamlar . Şimdi ben leopard gecko sahiplenmek istiyorum fakat bu konuda kendimi yetersiz buluyorum. Az çok araştırdım ama fazla bilgiden zarar gelmez. Leopard gecko nasıl bakılır , nasıl beslenir , sağlıksal açıdan nelere dikkat edilmeli , nasıl sahiplenebilirim , yaşam alanı nasıl olmalı. Bunlar hakkında bilgi verirseniz çok sevinirim. Şimdiden teşekkürler , iyi günler.
yasaklı tür dostum leopard gecko

akamanyaksisko

Yumurta
Üye
Yan çarları var onlardan tercih edebilirsin Tuğkan abinin son videosundaki türü alabilirsin kendisi beslenmesi yasal türdür.

akamanyaksisko

Yumurta
Üye
Sağol peki sen fat tail geco lar hakkında bir şey biliyorsan paylaşabilir misin
Fazla bir bilgim yok, normal bir gecko davranışları sergilediklerini kuruklarının adında geçtiği gibi yağlı olduğunu biliyorum daha önce elime geçen bir tür değil.

MGPrime

İşçi Karınca
Üye
“Diğer” adlı katagoride benim paylaştığım Leopard Gecko bakım konusunu bulabilirsin…

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...