Kraliçem Öldü

DorukBey

Larva
Üye
200- 300 işçili tetramorium kolonimin kraliçesi malesef öldü benim hatam yüzünden halen daha 10larca yumurta ve larva var elinde tetramorium kraliçesi olan varsa iletişime geçebilirse şansımı denemek istiyorum belki kraliçeyi kabul ederler. Sizlerinde önerisi varsa dinlemek isterim.

Moderatör Yorumu: Satış teklif etmeyin forumdan kalıcı uzaklaştırılırsınız!

Moderatör tarafında düzenlendi:

ATHENA

Yumurta
Üye
Dostum zaten satılmıyor ve bulmak zorunda

ATHENA

Yumurta
Üye
*Bulmak zor* demk istedim

ATHENA

Yumurta
Üye
Birinin vereceğini sanmam

Mahmutbaba

Yumurta
Üye
200- 300 işçili tetramorium kolonimin kraliçesi malesef öldü benim hatam yüzünden halen daha 10larca yumurta ve larva var elinde tetramorium kraliçesi olan varsa iletişime geçebilirse şansımı denemek istiyorum belki kraliçeyi kabul ederler. Sizlerinde önerisi varsa dinlemek isterim.

Mayıs sonu haziran başı ztn uçuşları başlıyo bulursun illa

AntAdam

Yumurta
Üye

Bizim bahce onlarla dolu hala bulamadiysan ve ben bulabilirsem sana verebilirim (adaşiz bu araca konuyla alakasi yok ama)

Enesersoy45

Pupa
Üye
Bizim bahce onlarla dolu hala bulamadiysan ve ben bulabilirsem sana verebilirim (adaşiz bu araca konuyla alakasi yok ama)
Hocam bir dahakine böyle geçmiş bir konuya yazacağınız özel bir bildirge varsa DM yoluyla iletiniz. Konular üste çıkmasın.
Geçmiş konu değilmiş, pardon.

AntAdam

Yumurta
Üye
Hocam bir dahakine böyle geçmiş bir konuya yazacağınız özel bir bildirge varsa DM yoluyla iletiniz. Konular üste çıkmasın.
Geçmiş konu değilmiş, pardon.
Gecmis konu olabilmesi icin aradan ne kadar sute gecmesi gerekiyor peki? Bir dahakine daha dikkatli davtanicam da

Enesersoy45

Pupa
Üye
Belirli bir ayar yok, bana sorarsanız "Daha fazlası..." bölümündeki ilk sayfa konuları dışındaki konular geçmiş konudur.
Ben konu tarihini 5 Mart gördüm o yüzden geçmiş dedim.

AntAdam

Yumurta
Üye
Belirli bir ayar yok, bana sorarsanız "Daha fazlası..." bölümündeki ilk sayfa konuları dışındaki konular geçmiş konudur.
Ben konu tarihini 5 Mart gördüm o yüzden geçmiş dedim.
Tamamdir tesekkur ederim bu arada bi soru takildi aklima sorabilir miyim?