Kraliçe

ömerr

Nanitik
Üye
arkadaşlar bir tane kraliçem var ve pamuğun orda yanlışlıkla bir delik açmisim pamuğu tikarken oldu sanirim ve kraliçem oranın içine girdi kendisi yaralıda bir tane bacağı yamulmuş zaten ne yapmam lazım
kraliçenin kendine gelmesi için besin takviyesi yapmalı mıyımScreenshot_20220414-205942_WhatsApp.jpg

PRS.macro

Süper Koloni
Deneyimli Hobici
Üye
Ölmüş sanırım

scragga

Yumurta
Üye
Kendini o aradan kurtaramayacak kadar durumu kötü ise, kraliçen ve senin adına üzücü bir durum. Fazla yaşamaz. Yaşayanlar var diyen arkadaşlar olacak ama o arada çıkamıyorsa ömrü de fazla uzun değildir. Strese girecektir. Ayağı sakatsa zaten streslidir. İstersen çıkmasına yardımcı olabilirsin, belki toparlanma şansı olur.

ömerr

Nanitik
Üye
Kendini o aradan kurtaramayacak kadar durumu kötü ise, kraliçen ve senin adına üzücü bir durum. Fazla yaşamaz. Yaşayanlar var diyen arkadaşlar olacak ama o arada çıkamıyorsa ömrü de fazla uzun değildir. Strese girecektir. Ayağı sakatsa zaten streslidir. İstersen çıkmasına yardımcı olabilirsin, belki toparlanma şansı olur.
evet müjdeli haberi veriyorum. 1 saat sonra tekrar baktim o pamugun dibinden cikmis dolaniyordu ama ışığı gordugu anda tekrar pamuğun dibine kaçti. ölmefi yani ve hiç bakmamam lazim sanırım çok rahatsiz ettim bugun

scragga

Yumurta
Üye
evet müjdeli haberi veriyorum. 1 saat sonra tekrar baktim o pamugun dibinden cikmis dolaniyordu ama ışığı gordugu anda tekrar pamuğun dibine kaçti. ölmefi yani ve hiç bakmamam lazim sanırım çok rahatsiz ettim bugun
hadi gözün aydın sevindim. şöyle bir 10 gün bir çekmeceye koy sakinleşsin evlat.