Kraliçe titriyor?

0_0Mehmet0_0

Yumurta
Üye
Arkadaşlar bugün bulduğum Camponotus kraliçesi titriyor ve bulduğumda bir bacağı ve anteni kopmuş durumdaydı. Üzüldüm ve aldım. Tüp hazırlayıp tüpe koydum, stres olmasın diye akşama kadar bakmadım. Kontrol etmek için baktığımda ise titriyordu sebebi ne olabilir?

İlginiz için teşekkürler iyi hobiler.

Bronze

Yumurta
Üye
Arkadaşlar bu
gün bulduğum Camponotus kraliçesi titriyor ve bulduğumda bir bacağı ve anteni kopmuş durumdaydı. Üzüldüm ve aldım. Tüp hazırlayıp tüpe koydum, stres olmasın diye akşama kadar bakmadım. Kontrol etmek için baktığımda ise titriyordu sebebi ne olabilir?

İlginiz için teşekkürler iyi hobiler
Bacağı ve anteni koptuğu için canı acıyor ve ondan titriyor olabilir bence doğaya salın derim.

Moderatör tarafında düzenlendi:

punk

Larva
Üye
Arkadaşlar bugün bulduğum Camponotus kraliçesi titriyor ve bulduğumda bir bacağı ve anteni kopmuş durumdaydı. Üzüldüm ve aldım. Tüp hazırlayıp tüpe koydum, stres olmasın diye akşama kadar bakmadım. Kontrol etmek için baktığımda ise titriyordu sebebi ne olabilir?

İlginiz için teşekkürler iyi hobiler.
bence son anına kadar onun yanında ol ve ona destek çık.

HadeS

Yumurta
Üye
Fotoğraf atabilir misiniz.