Kraliçe sahiplenmek istiyorum.

c4nduru

Yumurta
Üye
Öncelikle herkese merhaba. Yaklaşık 3-4 aydır bu hobiyi takip ediyorum ve araştırıyorum. Şuan herhangi bir uçuş olmadığı için ve sitelerden alıp ticaretini desteklemek istemediğim için elinde kraliçesi (işçili-işçisiz- yumurtalı vs.) bulunan ve bana hediye etmek isteyen bir arkadaşım çıkar diye düşünüyorum 😊 teşekkür ederim şimdiden.

eray

Yumurta
Üye
şu an kış uykusundalar zaten elinde kraliçe olmasının sana hiç bi katkısı olmaz diye düşünüyorum. İlkbaharda bol bol uçuş oluyo zaten o ara kesin bulursun

İgnifer

Pupa
Üye
İlk kraliçeleriniz kendiniz bulmanız size daha çok keyif verecektir Çok motive edici bir hissiyatı oluyor.şahsi fikrim beklemeniz ve kendiniz bulmanız yönünde hem bu şekilde daha da tecrübe kazanabilrsiniz

c4nduru

Yumurta
Üye
İlk kraliçeleriniz kendiniz bulmanız size daha çok keyif verecektir Çok motive edici bir hissiyatı oluyor.şahsi fikrim beklemeniz ve kendiniz bulmanız yönünde hem bu şekilde daha da tecrübe kazanabilrsiniz
Teşekkür ederim, öyle yapacağım. 😊
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

şu an kış uykusundalar zaten elinde kraliçe olmasının sana hiç bi katkısı olmaz diye düşünüyorum. İlkbaharda bol bol uçuş oluyo zaten o ara kesin bulursun
Teşekkür ederim 😊🤗

Okan

Pupa
Üye
Öncelikle merhaba, kurulu outworld var içini mitelar sardı kış uykusunda olmalarına rağmen herneyse kolonim patlarsa messor var onu vereyim ayırıp 1 kolonim daha var zaten.
Keyifli hobiler.

c4nduru

Yumurta
Üye
Teşekkür ederim sizden haber bekliyorum
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

Öncelikle merhaba, kurulu outworld var içini mitelar sardı kış uykusunda olmalarına rağmen herneyse kolonim patlarsa messor var onu vereyim ayırıp 1 kolonim daha var zaten.
Keyifli hobiler.
Teşekkür ederim sizden haber bekliyorum