Kraliçe mi bunlar yeni

Antlantis

Nanitik
Üye
Siyah ölçü çizgilerinin görünmediği tüpteki dişi Messor alatesi. Diğer tüpteki ise erkek Messor alatesi (prens). Eğer yuva ağzından almadıysanız. İkisinide bir yoğurt kabı gibi bir yere koyup, esaret altında çiftleştirmeyi deneyebilirsiniz. Eğer çiftleşmezlerse veya kraliçe kanat dökmezse 1 hafta elinizde muhafaza edersiniz. Yumurtlamazsa yine de doğaya salarsınız.

Topirak

Media
Üye
Teşekkür ederim
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

Çok mutluyum

PRS.macro

Süper Koloni
Deneyimli Hobici
Üye
Dün defalarca aynı prens için konu açtınız, defalarca konularınızı moderatörler sildi. Özelden uyarı aldınız. Bugün de aynı şekilde konu açtınız, şimdi tekrar konu açıyorsunuz. Forumun kurallarına bakarsanız spam yapmak yasak. Uyarıları dikkate almamanız da ayrıca yasak. Soracağınız soruları mümkün olduğunca aynı konu altında sorup, her soru için ayrı konu açmayınız. Bu da son uyarı.

Topirak

Media
Üye
Dün defalarca aynı prens için konu açtınız, defalarca konularınızı moderatörler sildi. Özelden uyarı aldınız. Bugün de aynı şekilde konu açtınız, şimdi tekrar konu açıyorsunuz. Forumun kurallarına bakarsanız spam yapmak yasak. Uyarıları dikkate almamanız da ayrıca yasak. Soracağınız soruları mümkün olduğunca aynı konu altında sorup, her soru için ayrı konu açmayınız. Bu da son uyarı.
Efendim bu başka bir karınca hepsi aynı değil dün maalesef öyle bir olay oldu özür dilerim ama bunlar yeni bulduğum kraliçeler maalesef yeni başladığım için tam olarak anlayamıyorum kusura bakmayın

Siyah ölçü çizgilerinin görünmediği tüpteki dişi Messor alatesi. Diğer tüpteki ise erkek Messor alatesi (prens). Eğer yuva ağzından almadıysanız. İkisinide bir yoğurt kabı gibi bir yere koyup, esaret altında çiftleştirmeyi deneyebilirsiniz. Eğer çiftleşmezlerse veya kraliçe kanat dökmezse 1 hafta elinizde muhafaza edersiniz. Yumurtlamazsa yine de doğaya salarsınız.
Aynı test tüpüne aldım tahmini ne zaman çiftleşirler

Son düzenleme:

PRS.macro

Süper Koloni
Deneyimli Hobici
Üye
Efendim bu başka bir karınca hepsi aynı değil dün maalesef öyle bir olay oldu özür dilerim ama bunlar yeni bulduğum kraliçeler maalesef yeni başladığım için tam olarak anlayamıyorum kusura bakmayın

Anlıyorum fakat farklı bulduğunuz canlılar için de ayrıca konular açmamaya özen göstermenizi rica ediyorum. Bulduğumuz canlılar hakkında soru sormak için sürekli farklı konu açarsak diğer konuları alta düşürürüz, bu durumun neticesinde de diğer forum kullanıcılarının konuları aşağıya düşer ve yardım bulmaları zorlaşır. Hem forumun düzeni adına hem de size ve diğer kimselere daha kolay ulaşabilmemiz adına dikkat ediniz. İyi hobiler.

Bora

Larva
Üye

Arkadaşın dediği doğru fakat forum daha dostça bir forum yani Hiçkimseye efendim demenize gerek yok bilmiyordunuz öğrendiniz biradahkine yapmamaya dikkat ederseniz iyi olur ama forumda daha çok herkes birbiryle arkadaş gibi konuşuyo söylemek istedim 😉😁
———— İyi Hobiler 🐜🙂😉