Kraliçe karıncam strese girermi ?

Mertefe

Yumurta
Üye
Kraliçe karıncam ile metroya binicem yaklaşık 2 saatlik bir yol gidicem strese girermi yada yumurtalarını yermi malum havalarda soğuk ondan sormak istedim

Onlorot

Pupa
Üye
Bir kutuya koyup etrafını pamuk ile sarın, sarsılmasına imkan olmasın. Kutuyu da uygun bir yere koyarsanız sıkıntı çıkmadan gider.

fureagle

Pupa
Üye
Çok sarsmadığın sürece sıkıntı çıkmaz diye umut ediyorum.

beratulker

Yumurta
Üye
Kraliçe karıncam ile metroya binicem yaklaşık 2 saatlik bir yol gidicem strese girermi yada yumurtalarını yermi malum havalarda soğuk ondan sormak istedim
Ben tüpü lastikle motorumun arka demirine bağlayıp yarım saatte getirdim bir sorun olmadı ama sizinkine de bişey olmaz diyemem.

AlicanToprak

Yumurta
Üye
Aynı şekilde ufak bir otobüs yolculuğunda aşırı sarsılmadan dolayı pamuk oynamış ve kolonime doğru ufak bi su sızıntısı olmuştu yukarıda belirtildiği gibi pamuk ya da pat pat plastik kullanırsan bir kutu içinde hiçbir şekilde bir sıkıntı yaşamazsın

Mertefe

Yumurta
Üye
Ben tüpü lastikle motorumun arka demirine bağlayıp yarım saatte getirdim bir sorun olmadı ama sizinkine de bişey olmaz diyemem.
Metroda bir sarsıntı olmuyor açıkçası o yüzden umarım sıkıntı çıkmaz
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

Aynı şekilde ufak bir otobüs yolculuğunda aşırı sarsılmadan dolayı pamuk oynamış ve kolonime doğru ufak bi su sızıntısı olmuştu yukarıda belirtildiği gibi pamuk ya da pat pat plastik kullanırsan bir kutu içinde hiçbir şekilde bir sıkıntı yaşamazsın
Pamuğu iyi sıkıştırdığım ve güzel kapladığım sürece sıkıntı olmaz umarım