Kraliçe karınca

itslysan

Yumurta
Üye
Arkadaşlar bu site güvenli mi? Kraliçeyi aldıktan sonra 1 ay sonra fln sıkıntı çıkmaz demi güvenilir mi? Ayrıca kraliçe karınca almak için önerdiğiniz site var mı?

Ekli dosyalar

• 2BAB8A64-3AD6-44D1-A5D9-035CF84F9E20.png
    2BAB8A64-3AD6-44D1-A5D9-035CF84F9E20.png
    127.4 KB · Görüntüleme: 42

mustafagüçlü

Yumurta
Üye
ben burdan 1hafta önce bi kraliçe karınca aldım ve kargoda abdomenindeki sıvı akmıştı ve geri adamlara dönüş yaptığımda bana yenisini gönderdiler

DGHN

Larva
Üye
Arkadaşlar bu site güvenli mi? Kraliçeyi aldıktan sonra 1 ay sonra fln sıkıntı çıkmaz demi güvenilir mi? Ayrıca kraliçe karınca almak için önerdiğiniz site var mı?
Ne gibi bir sıkıntı ?

Taylan

Yumurta
Üye
Para için doğadan aşırı şekilde kraliçe toplayıp tahribat yapan insanlar kesinlikle alışveriş yapmayın.

itslysan

Yumurta
Üye
1 hafta sonra strese girip ölürse satan kişilik bir durum yok çünkü 1 hafta sonra ölürse hata sen yapmışsındır.
Ya öyle değil mesela verdiği karınca yumurtlamıyor veya içinde yumurta yok döllenmemiş. Adam bize döllenmemiş karınca sattığında ve bunu söylediğimde senim hatan falan derse diyorum böyle sıkıntılarla karşılaşır mıyım güvenilir mi diye sordum site

mustafagüçlü

Yumurta
Üye
Ya öyle değil mesela verdiği karınca yumurtlamıyor veya içinde yumurta yok döllenmemiş. Adam bize döllenmemiş karınca sattığında ve bunu söylediğimde senim hatan falan derse diyorum böyle sıkıntılarla karşılaşır mıyım güvenilir mi diye sordum site
Adamın sitede wp numarası var ordan sorsana direk

furkaanaydnn_

Yumurta
Üye
bu siteden karınca aldım yaklaşık 3 hafta oldu hala yumurta yok. Döllenmemiş vermiş olma ihtimali var. ve bacağı sakattı yenisini istedim gönderdiler. ertesi gün ölü buldum karıncayı ve test tüpü baya kirliydi saçma bir şekilde. ayrıyeten ikisi de yumurtasız geldi.

Buhaben

Yumurta
Üye
Son zamanlarda kraliçe alıp yumurtlamayan kime sorsam buradan almış çıkıyor. Adamlar bu zamanda Yumurtalı Sanctus sattığını iddia ediyor ne alakaysa. Mart-Nisan'da uçan bir tür sizce Ocak ayında yumurtalı olabilir mi? Hadi bazen istisnalar çıkıyor, onlarca kişi almış... Tamamen dalavere.

İgnifer

Nanitik
Üye
formikaryum tasarımları güzel en yakın zamanda almayı düşünüyorum şuan iletişim halindeyiz fakat biraz tok satıcılar galiba arkadaşlar :)

furkaanaydnn_

Yumurta
Üye
Camponotus sanctus almıştım o siteden. Alalı kaç hafta oldu hala yumurta yok. Şimdiye kadar yumurtlamış olması lazımdı. Koşullar elverişli bi sıkıntı yok o açıdan, dediğim gibi döllenmemiş büyük bir ihtimalle.

Ekli dosyalar

• 20220209_001337.jpg
    20220209_001337.jpg
    30.3 KB · Görüntüleme: 8

Mssr

Pupa
Üye
Camponotus sanctus almıştım o siteden. Alalı kaç hafta oldu hala yumurta yok. Şimdiye kadar yumurtlamış olması lazımdı. Koşullar elverişli bi sıkıntı yok o açıdan, dediğim gibi döllenmemiş büyük bir ihtimalle.
Canlının cinsi Camponotus ama türü sanctus değil. Çok kontrol ediyorsanız da strese girip yumurtlamıyor veya yumurtalarını yiyor olabilir. Ya da dediğiniz gibi döllenmemiştir. Her zaman karınca satın almak yerine bulmanızı tavsiye ederim. İllaki alacaksanız bile işçili alın.

Alper

Pupa
Üye
ben de bu siteden kraliçe aldım. attığı videoda yumurtalar vardı ve test tüpündeki pamuk kirliydi. bana gelen kraliçe yumurtasız ve test tüpündeki pamuk tertemiz. bariz olarak videodakinden başka karınca yollanmış. yumurtaları kargoda yemiş sanırım diye mesaj atmama rağmen tenezzül edip cevap bile vermedi. bu yüzden alışveriş yapmanızı önermiyorum.

furkaanaydnn_

Yumurta
Üye
Canlının cinsi Camponotus ama türü sanctus değil. Çok kontrol ediyorsanız da strese girip yumurtlamıyor veya yumurtalarını yiyor olabilir. Ya da dediğiniz gibi döllenmemiştir. Her zaman karınca satın almak yerine bulmanızı tavsiye ederim. İllaki alacaksanız bile işçili alın.
Aceleci davranıp uçuşu beklemek istemedim. Yaptık bir hata.d