Kraliçe karınca

ieren4432

Yumurta
Üye
Bişi sormak istiyorum ben bu hobiye başlamak istiyorum küçüklükten istiyodum para yoktu ailem istemiyordu v.s küçük bir koloni yada sadece kraliçe karınca satabilecek yada verebilecek var mı yada alabileceğim güvenilir neresi var teşşekürler

MGPrime

Nanitik
Üye
Bişi sormak istiyorum ben bu hobiye başlamak istiyorum küçüklükten istiyodum para yoktu ailem istemiyordu v.s küçük bir koloni yada sadece kraliçe karınca satabilecek yada verebilecek var mı yada alabileceğim güvenilir neresi var teşşekürler
Aslında bu işin para ile alakası yok var ama o kadar fazla değil. Mart ve nisan ayları uçuşa geçicekler ve sen de ormana gidip bir tane buluacaksın test tüpüne koyacaksın ve işçilerini çıkartana kadar bekliyeceksin 🙂

ieren4432

Yumurta
Üye
Aslında bu işin para ile alakası yok var ama o kadar fazla değil. Mart ve nisan ayları uçuşa geçicekler ve sen de ormana gidip bir tane buluacaksın test tüpünr koyacaksın ve işçilerini çıkartana kadar bekliyeceksin 🙂
Ormana gidebilirim ama beklemek istemiyorum gibi satın alabileceğim bir yer yokmudur acaba

bulutsensei

Nanitik
Üye
hocam karınca satan bildiğim iki site var;
ant store turkey ve underground ant world. bakabilirsin istersen.