Kraliçe karınca

Hydro

Yumurta
Üye
Selam beyler evin arkasında kocaman tarla gibi arazi var üzerindede çok büyük koloniler var 10 tane falan hepsine baktim 1 tanesi dünyanin en küçük karinca türünden bir koloni diğerleri kocaman türlerin kolonisi messor benzeri. Asıl sorum şu kraliçe karinca bu kolonilere ne zaman gelir veya gelirmi nasil bulabilirim bu kolonilerin üzerinde kralice saat kac gibi gideyim izmirdeyim bu arada.

Niko990

Minör
Üye
Karıncanın türünü bilmeden ne zaman uçuş olucağını bilemeyiz. İzmir’de 20 derecenin altında çok uçuşa rastlamadım şu ana kadar, 20 derece ve üstünde, Öğle saatlerinde arayabilirsiniz.

eneeess

Pupa
Üye
Selam beyler evin arkasında kocaman tarla gibi arazi var üzerindede çok büyük koloniler var 10 tane falan hepsine baktim 1 tanesi dünyanin en küçük karinca türünden bir koloni diğerleri kocaman türlerin kolonisi messor benzeri. Asıl sorum şu kraliçe karinca bu kolonilere ne zaman gelir veya gelirmi nasil bulabilirim bu kolonilerin üzerinde kralice saat kac gibi gideyim izmirdeyim bu arada.
Öğleden sonra rüzgarsız ılık bir havada gidebilirsin. 16-20 derece arası

Muhammet18

Pupa
Üye
Ve dostum kolonileri gezmeyeceksin dışarıda normal yerlerde gezeceksin koloniler sadece uçuş yapar bı koloniden kraliçe almazsın yani