Kraliçe karınca satmak

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

MGPrime

İşçi Karınca
Üye
Kraliçe karınca satmak isteyen arkadaşlar koloni satmak isteyen arkadaşlar için kategori oluşturulsa iyi olur. Çoğu kişi mart ve nisan ayını beklemek istemiyor ve satın almak istiyor o yüz den bu kategori iyi olur diye düşünüyorum 🙂

hasany

Koloni
Ekip
Karınca Moderasyon
Yardımsever
Deneyimli Hobici
Üye
Bence satacak kişileri daha çok satmaya teşvik edeceği için, bölgelerindeki uçuşlarda tüm kraliçeleri toplayıp popülasyona zarar vermelerine neden olur. Ve bu kategori bir çok yeni satıcı da doğurur. Her ne kadar bir çok arkadaş hobiye hızlı girmek istese dahi satış için ayrı kategori açılmasını desteklemiyorum.

Son düzenleme:

MGPrime

İşçi Karınca
Üye
Bence satacak kişileri daha çok satmaya teşvik edeceği için, bölgelerindeki uçuşlarda tüm kraliçeleri toplayıp popülasyona zarar vermelerine neden olur. Ve bu kategori bir çok yeni satıcı da doğurur. Her ne kadar bir çok arkadaş hobiye hızlı girmek istese de satış için ayrı kategori açılmasını desteklemiyorum.
Bu önerim uçuş ayları olduğu dönemler olmiyacak uçuş ayları olmadığı dönemler kategori tekrar aktif edilecek gibi gibi

DGHN

Yumurta
Üye
Bence satacak kişileri daha çok satmaya teşvik edeceği için, bölgelerindeki uçuşlarda tüm kraliçeleri toplayıp popülasyona zarar vermelerine neden olur. Ve bu kategori bir çok yeni satıcı da doğurur. Her ne kadar bir çok arkadaş hobiye hızlı girmek istese de satış için ayrı kategori açılmasını desteklemiyorum.
Satın almayı, satmayı hiç düşünmediğimden bu şekilde para kazanma hırslı insanlarn popülasyona vereceği zararı düşünmemiştim. Tamamen haklısınız.

ByHodor

Yumurta
Üye
Satış yerine sahiplendirme bölümü açılsa veya takas olabilir. İlla nakit para dönmesine gerek yok. Mesela ben başlamak istiyorum fakat halen bulamadım ufak bir koloni.

DGHN

Yumurta
Üye
Satış yerine sahiplendirme bölümü açılsa veya takas olabilir. İlla nakit para dönmesine gerek yok. Mesela ben başlamak istiyorum fakat halen bulamadım ufak bir koloni.
o konuda bir kısıtlama olmaz zaten elinde fazla olan gönderir maksat hobi gelişsin. Mevsim geldiğinde 1koloni kuracağım elimde fazla olanları dağıtırım ben mesela

Argentavis

Kraliçe Karınca
Eklem Bacaklı Moderasyon
Yardımsever
Üye
Takas konuları vs. yeni uçuş dönemlerinde sıkça açılır zaten. "Satıcı" için bölüm açılmamalı. Koloni veya kraliçe sahiplenmek/takas etmek isteyenler de zaten konu açabilirler. Tabi dediğin gibi bu takas konuları için ayrı bir bölüm açılması işleri kolaylaştırır. Böyle bir bölüm açılırsa konuda takas/sahiplendirme olarak belirtildiği halde DM aracılığyla kargo harici bir ücret talep edilirse ekran görüntüsü ile şikayet edilmeli ki açılan bölüm amacına uygun olsun.

ByHodor

Yumurta
Üye
o konuda bir kısıtlama olmaz zaten elinde fazla olan gönderir maksat hobi gelişsin. Mevsim geldiğinde 1koloni kuracağım elimde fazla olanları dağıtırım ben mesela
Ama işte bunun bile bir bölümü yok forum da . En azından takas veya paylaşım bölümü kurulmalı.

DGHN

Yumurta
Üye
Zamanla oluşturulur başlıklar forum daha yeni. Yetkililer işinden gücünden fırsat buldukça geliştiriyorlar yazdığımız geridönüşlere göre

Vazonax

Pupa
Üye
ben komple satış taraftarı degilim hayvanların satılması hosuma gitmiyor ama Bence yumurtalı dahi olsa işçisiz bir kraliçenin satışı yasak olmalı hatta beli bir isçi sayısı dahi belirlenmeli satis icin (suistimal edilmemesi amacıyla) ama ondan sonraki kısım verilen emeğin karşılığı olarak sayilabileceginden o kadar sıkıntı olmaz diye düşünüyorum

bulutsensei

İşçi Karınca
Üye
Kraliçe karınca satmak isteyen arkadaşlar koloni satmak isteyen arkadaşlar için kategori oluşturulsa iyi olur. Çoğu kişi mart ve nisan ayını beklemek istemiyor ve satın almak istiyor o yüz den bu kategori iyi olur diye düşünüyorum 🙂
hocam olabilir fakat bu mevsimlerde gönderilen karıncalar baya bir sarsılabilir. (sıcak soğuk bakımından) =)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...