Kraliçe karınca sahiplenmek istiyorum

EmreCaN06

Yumurta
Üye
Boludayım ücretsiz veya ücretli kraliçe sahiplendirebilecek varsa mesaj yada buraya yazsın ulaşırım.

bulutsensei

Nanitik
Üye
hocam bu hobiye yeni merak saldım, bende bursadayım. herhangi bir deneyimim yok fakat öğrenmeye çalışıyorum. yardımcı olabilecek kişiler bana da ulaşırsa sevinirim

MGPrime

Nanitik
Üye
Bende kraliçe sahiplenmek istiyorum fakat parayla verirler ancak

Rotu

Yumurta
Üye
Internetten araştırma yapıp bulabilirsin satan siteler var sahibinden veya sürungen pazarı vs. onlara yazarsan satın alabilirsin ben 2 gün önce messor kraliçe aldım

BatuhanPeh

Yumurta
Üye
Bence biraz daha sabredip kendinizi geliştirin baharın gelmesiyle zaten bolca tür Kraliçe bulursunuz .

EgzotikHane

Larva
Üye
Bence pahalı bir kaç ay sabret uçuşlar başlicak ardından 1-3 ay kadar bekledikten sonra aynı sayıdaki işçilere ulaşırsın almana değmez.

Okan

Pupa
Üye
Öncelikle merhaba, kurulu outworld var içini mitelar sardı kış uykusunda olmalarına rağmen herneyse kolonim patlarsa messor var onu vereyim ayırıp 1 kolonim daha var zaten.
Keyifli hobiler.

İgnifer

Nanitik
Üye
arkdaşlar çok aceleci davranıyorsunuz şu dönem zaten uçuş yok sizin yerinizde olsam youtube kanalındaki videoları teker teker izler sitedeki başlıkları okur ve makaleleri incelerdim elinize şans geçtiğinde hazırlıksız olmaktansa şans daha kapıyı çalmadan hazırlıklı olmak çok daha iyidir
ayrıca merak etmeyin elinde fazla kraliçesi olan adam size onu satmaz en azından forumdakiler yapmaz he yapan olursada almayın almak zorunda değilsizniz çok mu şanssızsınız hiç mi bulamadınız illaki biri çıkıp " kardeşim bende fazla ... var vereyim diyecektir " rahat olun yani
her uçuşta her koloniden 10 larça kraliçe çıkıyor bunlardan illaki bir tanesi bir gün ya yolda giderken önünüze çıkacak yada bir yerde çay içerken gelip masanıza düşecek içiniz rahat olsun öyle endemik olmayan türlere de gidip 70 tl felan vermeyin sakın biraz sabır sadece

illa birşey mi yapmak istiyosunuz deney tüpü satın alın ytongdan formikaryum tasarlayın kraliçe toplamak için her daim yanınızda taşıyacağınız bir kap edinin vs. vs...

BatuhanPeh

Yumurta
Üye
arkdaşlar çok aceleci davranıyorsunuz şu dönem zaten uçuş yok sizin yerinizde olsam youtube kanalındaki videoları teker teker izler sitedeki başlıkları okur ve makaleleri incelerdim elinize şans geçtiğinde hazırlıksız olmaktansa şans daha kapıyı çalmadan hazırlıklı olmak çok daha iyidir
ayrıca merak etmeyin elinde fazla kraliçesi olan adam size onu satmaz en azından forumdakiler yapmaz he yapan olursada almayın almak zorunda değilsizniz çok mu şanssızsınız hiç mi bulamadınız illaki biri çıkıp " kardeşim bende fazla ... var vereyim diyecektir " rahat olun yani
her uçuşta her koloniden 10 larça kraliçe çıkıyor bunlardan illaki bir tanesi bir gün ya yolda giderken önünüze çıkacak yada bir yerde çay içerken gelip masanıza düşecek içiniz rahat olsun öyle endemik olmayan türlere de gidip 70 tl felan vermeyin sakın biraz sabır sadece

illa birşey mi yapmak istiyosunuz deney tüpü satın alın ytongdan formikaryum tasarlayın kraliçe toplamak için her daim yanınızda taşıyacağınız bir kap edinin vs. vs...
Aynen öyle kendinizi geliştirdikten sonra her şey daha kolay oluyor , şansın ne zaman geleceği belli olmaz ben ilk kraliçemi sahilde güneşlenirken buldum o anda bir pet şişesinin içine koyup evde tüpe aktardım 2 yıldır sapasağlam duruyor hala .

beopsvmo

Yumurta
Üye
para vermeye gerek yok, baharda arayın rahatlıkla bulursunuz

Yusuf

Yumurta
Üye
Bende kraliçe sahiplenmek istiyorum fakat parayla verirler ancak
Büyük bir bahçeye çık uçuş saatleri olduğu vakit daha şanslı olursun hele çıktığın bahçenin yakınından dere mere geçiyorsa ortam nemlidir daha iyi olur yaklaşık 30-40 dakika içinde sağa sola iyi bak delikleri kontrol et bulursun kanka arkadaşım apartman bahçesinde bulmuştu

ardaacar25

Larva
Üye
martın 20 lerinde heryer messor olur büyük ihtimal bulamasanız bile 20 liraya satanlar bile olur onlardan alırsınız şuan gereksiz pahalı ve kış uykusuna yatıp yatmadığını falan bilemezsınız riskli