Kraliçe karınca almak istiyorum

Gorkemcakmakcı

Yumurta
Üye
Ben kraliçe karınca almak istiyorum bana site önerisinde buluna bilirmisiniz

FerhatDumann

Larva
Üye
Tamda butun türler için hemen hemen uçuş dönemine girmisken satın almak ne kadar mantıklı

Kendiniz bulup ilk yumurtayı ilk işçiyi tecrübe ederseniz emin olun daha keyif alirsiniz

Gorkemcakmakcı

Yumurta
Üye
Nerelerde nasıl ve nezaman arama yapmalıyım bu aylar arama yaparsan hangi türlere rastlarım yardımcı olabilirmisiniz

Niko990

Minör
Üye
Nerelerde nasıl ve nezaman arama yapmalıyım bu aylar arama yaparsan hangi türlere rastlarım yardımcı olabilirmisiniz
Parklara, ormanlık alanlardaki patikalara, yürüyüş yollarına bakabilirsiniz. Günün her saatinde arayabilirsiniz benim bir kere 22.00 da camponotus uçuşuna denk geldiğim bile oldu. Bu aylarda genelde messor, camponotus, türlerine daha sık rastlarsınız.

Gorkemcakmakcı

Yumurta
Üye
Bi sorum daha olucak ben bulduğum kraliçeyi bidaki sene çiftleşmesi için salmam gerekiyormu

Kutay

Nanitik
Üye
Bi sorum daha olucak ben bulduğum kraliçeyi bidaki sene çiftleşmesi için salmam gerekiyormu
kraliçeyi bulmadan önce rehber videoları izleyin nasıl bakacağınızı genel olarak bilmeniz lazım Karınca Çiftliğim rehber videolarını izleyebilirsin veya buraya sorabilirsin

Kutay

Nanitik
Üye
Kusura bakmayın ama benim ilk alışverişim oradan ve daha pahalı bir yer hayatımda görmedim
benimde ilk alışverişim ordan karınca malzemeleri almıştım, çok pahalı ürünleri. tavsiye etmiyorum

PRS.macro

Süper Koloni
Deneyimli Hobici
Üye
Şu an uçuşları gerçekleşen aklıma gelen cinsler: Camponotus, Tetramorium, Prenolepis, Messor
Özellikle Messor ve Camponotus çok rahat bulunabilir. Yağmur yağacak, daha sonra güneş açacak ve siz çıkacaksınız. Bu.