Kraliçe bulma hakkına yardım

YeniHobici

Yumurta
Üye
Bu aylarda kraliçe bulmam imkansız mı yoksa şansım mı az

Argentavis

Kraliçe
Moderatör
Yardımsever
Üye
Şu konuya göz atabilirsiniz. Konu açmadan önce "Ara" kısmından ilgili konu daha önce açılmış mı bakmalısınız.

Okan

Pupa
Üye
Belki bi ihtimal diyelim. Arkadaşlar bunun ile ilgili bir çok konu açtı okursan sevinirim.

MGPrime

Nanitik
Üye
Şansın az, istersen karınca çiftliğim discord adresine gel takvimi atayım. Ve ya arama kısmına takvim yazarsan çıkacaktır. Oradan hangi tür hayvanların hangi tarihlerde uçuşa geçtiği yazılmış.

İgnifer

Nanitik
Üye
arabistan yarım adası ve güney avrupada uçuşlar gözüküyor tahmin edersiniz ki bahsettiğim yerler memleketimizden daha sıcak yaklaşık 2 hafta sonra yavaş yavaş başlar diye umuyorum ama sorsanız marttan önce kraliçe aramaya çıkarmıyım çıkmam

Yetkin

Nanitik
Üye
soğuk havada da uçan bazı cinsler var bir ihtimal onlardan bulursun belki ama zoe muhtamelen bahara kadar bekliyeceksin

SadAntComando

Yumurta
Üye
Mart başında aramaya başlayacaksın, hava 20-25+ dereceyken rüzgarsız havalarda yağmur sonrası arayacaksın, youtube a karınca ışık tuzağı yaz onu geceleri yaparsan bulma şansın artar
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

Yoksa bulman baya imkansıza yakın

Sen bulamazsın var sau

Ben hobide yeniyken aradım durdum banada bulursun dediler götüm dondu 2 yıl sen benim dediğimi düşün türkiyedeysen