Kraliçe bulamadım

Deniz

Yumurta
Üye
Arkadaşlar hala kraliçe bulamadım sanırım bugün üstüme kondu ama refleksen ufledim ve onu da geri bulamadım. Canlı yem açısından kolaylık olması için messor bakmayı düşünüyordum sizce hala messora denk gelir miyim? Sanırım tetramoriumlar şu an daha fazla etrafta o nedenle sordum. Bulmak için hala şansım yüksek mıdır yoksa fazladan bulmuş insanlardan istemeli/ almalı mıyım? Yüksek nem yüksek sıcaklık az rüzgarda aramam gerekiyor biliyorum ama denk gelemedim bir türlü, yaz boyu hala şans var deniliyor ama geç kalmış hissediyorum bu nedenle sormak istedim. ( Not: İstanbul dayım)
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

Ve büyük bir tür beslemeyi düşünüyorum kolay ve büyük boyutlu hangi türler var besleyebilecegim önerilerinize açığım

Son düzenleme:

Barkın

Koloni
Karınca Moderasyon
Yardımsever
Üye
İşin sırrı etrfaındaki tüm yuvalara hakim olmak nerede ne yuvası var ben günde 2 kez kontrole çıkıyorum bir saat 9 da birde saat 1 de çıkıyorum önemli olan düzenli kontrol 1 aydır kraliçe bulamıyorsun ama bir gün belki 100 tane bir bölgede görüyorsun

efekan

İşçi Karınca
Üye
Arkadaşlar hala kraliçe bulamadım sanırım bugün üstüme kondu ama refleksen ufledim ve onu da geri bulamadım. Canlı yem açısından kolaylık olması için messor bakmayı düşünüyordum sizce hala messora denk gelir miyim? Sanırım tetramoriumlar şu an daha fazla etrafta o nedenle sordum. Bulmak için hala şansım yüksek mıdır yoksa fazladan bulmuş insanlardan istemeli/ almalı mıyım? Yüksek nem yüksek sıcaklık az rüzgarda aramam gerekiyor biliyorum ama denk gelemedim bir türlü, yaz boyu hala şans var deniliyor ama geç kalmış hissediyorum bu nedenle sormak istedim. ( Not: İstanbul dayım)
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

Ve büyük bir tür beslemeyi düşünüyorum kolay ve büyük boyutlu hangi türler var besleyebilecegim önerilerinize açığım
Messor uçuşları ekime kadar devam ediyor. Evet şuan tetramoriumlar daha fazla var. Yaz aylarında birçok uçuş olur, sıcaktan dolayı uçmayan kraliçeler geceleyin uçar. Sokak lambalarının altlarına bakabilirsiniz. Keyifli hobiler, iyi forumlar.