Kraliçe Birleştirme

MandaLemuru

Yumurta
Üye
İşcisiz yumurtasız 3 kraliçem var türleri Messor Structor ikisini mi birleştirelim 3 ünü mü tek mi yapıyım hepsini beslicek kadar alan var tek heslemekde istiyom birini sizce

hasany

Koloni
Ekip
Karınca Moderasyon
Yardımsever
Deneyimli Hobici
Üye
Ben pek Multi Queen için zorlamanızı tavsiye etmiyorum. Doğadaki kraliçeler kendiler uyuşup birbirlerini seçiyorlar fakat yapay ortamda rastgele kraliçeleri tüpe sokuyorsun. Messor agresif bir cins olduğu için genelde Multi çok tavsiye edilmez zaten. Kurucu aşamada daha da riskli bunu denemek. Açıkçası tavsiye etmiyorum.

MandaLemuru

Yumurta
Üye
Ben pek Multi Queen için zorlamanızı tavsiye etmiyorum. Doğadaki kraliçeler kendiler uyuşup birbirlerini seçiyorlar fakat yapay ortamda rastgele kraliçeleri tüpe sokuyorsun. Messor agresif bir cins olduğu için genelde Multi çok tavsiye edilmez zaten. Kurucu aşamada daha da riskli bunu denemek. Açıkçası tavsiye etmiyorum.
Teşekkürler önceden birleştirdiğim olmuştu öncesinde outworldun içine test tüpü bırakıp gözlemlenmiştir 2side test tüpüne girmişti büyümüştüde garantidir yöntem bilen varsa yazsın lütfen