Kraliçe Arıyorum

ruzgar144

Yumurta
Üye
Bu hobiye başlamak istiyorum , fakat ne yaparsam yapayım bir kraliçe bulamadım . Büyük ihtimalle zamanı değil . Elinde sade kraliçe olan arkadaşlar bana ulaşabilirler mi ? Çok istiyorum bu hobiyle uğraşmayı . Geri dönüşlerinizi bekliyorum. 🥰

MGPrime

İşçi Karınca
Üye
Bu hobiye başlamak istiyorum , fakat ne yaparsam yapayım bir kraliçe bulamadım . Büyük ihtimalle zamanı değil . Elinde sade kraliçe olan arkadaşlar bana ulaşabilirler mi ? Çok istiyorum bu hobiyle uğraşmayı . Geri dönüşlerinizi bekliyorum. 🥰
Nisan ayında ormana çıkıp bulabilirsin. Bu zamanda kimse kimseye vermez, fakat varsa satan biryer onları araştır..

LuciFeci

Yumurta
Üye
Hocam 1-2 ay daha sabretmenizi öneririm. Bu mevsimde yeterli teçhizatınız yoksa kraliçe ile pek bir şey yapamazsınız. Lakin, Mart ve Nisan ayında hiçbir şeye ihtiyacınız olmadan rahatlıkla kraliçe bakabilirsiniz. 2 ay sonra uçuşlar başlayacak o zaman iner aşağıda gözetim yaparsınız