Kraliçe arama

Kremants

Yumurta
Üye
Kraliçe bulmak için günlük kaç saat gezersem yeterli olur birde dün gezdigim yeri tekrar geziyimmi son olarak konuyla alakasız ama çevremde messor karincasi hiç yok sadece iki yerde var ama o koloniler de büyük değil nasıl messor kraliçe bulucam

yuhi

Yumurta
Üye
Kraliçe bulmak için günlük kaç saat gezersem yeterli olur birde dün gezdigim yeri tekrar geziyimmi son olarak konuyla alakasız ama çevremde messor karincasi hiç yok sadece iki yerde var ama o koloniler de büyük değil nasıl messor kraliçe bulucam
öncelikle istediğin kadar ben 1-1.5 saat geziyorum hem yürüyüş oluyo ikinci olarak gezebilirsin aynı yerleri çünkü bu hayvanlar her yere koloni kuruyorlar atıyorum dün göremediğin karıncayı belki aynı yerde göreceksin son olarak dediğim gibi bu hayvanların kolonisi heryerde sadece görebildiğin yerlerde değil ayrıca kraliçeler koloniden uzakta bulunurlar. Umarım yardımcı olmuştur :D

Yunusemree

Larva
Üye
ben okula giderken arıyordum sürekli aynı yerden geçiyordum buldum ama net bir bilgim yok ama denk gelebilirsin diye biliyorum

Begonza

Media
Üye
Belli bir saati yok mesala bakkala giderken bi bakarsın uçuş var