Karınca'm ne zaman yumurtlar

Emre_yelpaze

Yumurta
Üye
Kraliçeyi bulalı 8 gün oldu karanlık bir ortamda tutuyorum 8 gündür ilk defa az önce baktım hala yumurtlamanın sebebi nedir.

Adem

Yumurta
Üye
kanadı var mı yada yuva ağazından mı aldınız

Adoganf

Yumurta
Üye
Kraliçeyi bulalı 8 gün oldu karanlık bir ortamda tutuyorum 8 gündür ilk defa az önce baktım hala yumurtlamanın sebebi nedir.
Ortam sıcaklığının kaç derece olduğuna dikkat et ve çiftleşmiş bir kraliçe olduğundan emin eğer öyleyse yumurtlama süresi değişir belki yarın yumurtlar belki 1ay sonr a

KNİGHT

Yumurta
Üye
Ortam sıcaklığının kaç derece olduğuna dikkat et ve çiftleşmiş bir kraliçe olduğundan emin eğer öyleyse yumurtlama süresi değişir belki yarın yumurtlar belki 1ay sonr a
Ortam sıcaklığı yaklaşık kaç derece olmali

Zerdüşt

Larva
Üye
Genellikle 25+ derecelerde iyi yumurtlarlar diye düşünüyorum.

Emre_yelpaze

Yumurta
Üye
Ortam sıcaklığının kaç derece olduğuna dikkat et ve çiftleşmiş bir kraliçe olduğundan emin eğer öyleyse yumurtlama süresi değişir belki yarın yumurtlar belki 1ay sonra
Kraliçem çiftleşmiş türü messor bulunduğu ortam 25-27.5° arası değişiklik gösteriyor
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

kanadı var mı yada yuva ağazından mı aldınız
Hayır kanatsız, bahçede bulmuştum yakınlarında yuva falan yoktu

Adoganf

Yumurta
Üye
Kraliçem çiftleşmiş türü messor bulunduğu ortam 25-27.5° arası değişiklik gösteriyor
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

Hayır kanatsız, bahçede bulmuştum yakınlarında yuva falan yoktu
Bu sıcaklık iyi 27yi geçmemesine dikkat et karanlık ortamda tut ve sallanmamalarını sağla illa yumurtlayacaktir ama dediğim gibi vakit belli olmaz belki yarın sabah belki 1 ay sonra