Karınca

BaranNS

Yumurta
Üye
Çok soru sordum kusura bakmayın ama messor türü ilk işçim çıktı ve ben yavaş yavaş keyif ala ala koloni kurmak istiyorum çim tohumu ve kuş yemim var canlı yeme şuan girmek istemiyorum çim tohumu ve kuş yemi kaç ay götürür beni (koloni yavaş büyüsün istiyorum)

Koloni büyüyüp ytonga geçene kadar canlı yem atmak istemiyorum içine ama Ankaracanlı yemden alsam evime getirirler mi acaba ?

BurakDmrts

Yumurta
Üye
Çim tohumu ilaçlıysa hiç verme, muhabbet kuşu tohumlarını ilk başlarda dış kabuğunu açarak verebilirsin yedikçe yenilersin tohumları ilk işçilerden biraz daha büyük işçiler çıkınca olduğu gibi verirsin. Bide outworld kullanma tüpe kendin ekle daha sağlıklı olur. İstediğin kadar götürür ama koloni yavaş büyür.
Ankara canlı yem doğrudan evine getirir, kargo kapıda ödeme şeklinde.

Muhammet18

Pupa
Üye
Canlı yeme belli bir işçi sayısından sonra gecmeni öneririm ve çim tohumu kullanmayın bunu çok fazla kere söyledim onun yerine sadece kuş yemi ile beslerken daha sağlıklı büyürler ve Ankara canlı yem de güvenilir bir sitedir oradan satın alabilirsin

xqewz

Larva
Üye
Ankara canlı yem gönderiyor ama eksik gönderim yapıyorlar haberin olsun.

PRS.macro

Süper Koloni
Deneyimli Hobici
Üye
Yavaş gelişmesini istiyorsanız sıcaklığı düşürmek daha mantıklı.

BaranNS

Yumurta
Üye
Kuş yemi koydum ama dokunmuyorlar şuan ama yerler dimi

DanqeR

Larva
Üye
Kuş yemi koydum ama dokunmuyorlar şuan ama yerler dimi
hocam kulak temizleme çubuğu olur kürdan olur herhangi bir çubukla biraz şekerli su damlatın daha iyi olur bence sadece kuş yemi değilde hem kuş yemi hemde şekerli su yapın bence en azından bir süreliğine.

BurakDmrts

Yumurta
Üye
Şöyle, tüpteyken dışarı çıkmak istemiyorlarsa aç değillerdir. Kraliçenin besin deposunda belli zamana yetecek kadar besin bulunuyo ondan dolayı direkt tohuma girmemiş olabilirler.

Barkın

Süper Koloni
Yardımsever
Üye
Canlı yeme belli bir işçi sayısından sonra gecmeni öneririm ve çim tohumu kullanmayın bunu çok fazla kere söyledim onun yerine sadece kuş yemi ile beslerken daha sağlıklı büyürler ve Ankara canlı yem de güvenilir bir sitedir oradan satın alabilirsin
Ben ilk majörün çıkana kadar canlı yem ve şekerli besinler ile beslemeni tavisye ediyorum darı koysanda kırıp ekmek haline getiremeyecekler

Canlı yeminiz yoksa ilaçsız olduğunu düşündüğünüz yerden yakaladığınız canlıları dondurup verebilirsiniz

İlla tohum ile beslemek istiyorum derseniz dışarı çıkıp çınar ağaçı tohumu karahindibağ tohumu çeşitli yumuşak tohumlar toplayın ve mümkünse ezerek verin
498DB84A-950A-4049-96A8-B2E77A7BE8C7.jpeg

3BEC7941-1B21-472C-BC89-F898D2A13E86.jpeg
Çim tohumu önermiyorum aktrlardakiler bile ilaçlı durumda

Ankara canlı yemi önermiyorum ben 500 dubia alıyorum stok yok diyip iptal ediyor ama sitesinde satamaya devam ediyor

10 ayda benim kolonimin geldiği nokta bu

4571C477-AE69-40BE-9C58-B4E30D367FE5.png

Yiğit_ktkc

Larva
Üye
Çok soru sordum kusura bakmayın ama messor türü ilk işçim çıktı ve ben yavaş yavaş keyif ala ala koloni kurmak istiyorum çim tohumu ve kuş yemim var canlı yeme şuan girmek istemiyorum çim tohumu ve kuş yemi kaç ay götürür beni (koloni yavaş büyüsün istiyorum)

Koloni büyüyüp ytonga geçene kadar canlı yem atmak istemiyorum içine ama Ankaracanlı yemden alsam evime getirirler mi acaba ?
Messorlarsa boostlatmak istemiyorsan çok canlı yeme gerek duymazlar

BaranNS

Yumurta
Üye
Ben ilk majörün çıkana kadar canlı yem ve şekerli besinler ile beslemeni tavisye ediyorum darı koysanda kırıp ekmek haline getiremeyecekler

Canlı yeminiz yoksa ilaçsız olduğunu düşündüğünüz yerden yakaladığınız canlıları dondurup verebilirsiniz

İlla tohum ile beslemek istiyorum derseniz dışarı çıkıp çınar ağaçı tohumu karahindibağ tohumu çeşitli yumuşak tohumlar toplayın ve mümkünse ezerek verin
Ekli dosyayı görüntüle 21866

Ekli dosyayı görüntüle 21867
Çim tohumu önermiyorum aktrlardakiler bile ilaçlı durumda

Ankara canlı yemi önermiyorum ben 500 dubia alıyorum stok yok diyip iptal ediyor ama sitesinde satamaya devam ediyor

10 ayda benim kolonimin geldiği nokta bu

Ekli dosyayı görüntüle 21865
Çok iyi anlatmışsın sağol canlı yem vermek istemiyorum bi süre tohum ve şekerli su ile büyüsün koloni yavaş yavaş istiyorum.

Musta

Yumurta
Üye

evine getirmezler kargodan gidip kendin alman lazım