Karınca ölüm sebepleri?

Bilgen

Yumurta
Üye
Merhabalar. Karınca Kolonimdeki birkaç içinde ikinci karınca ölüsü gördüm. Nedeni ne olabilir? Kolonim ana kraliçe, 20 civarı işçiden oluşuyor.

Barkın

Süper Koloni
Yardımsever
Üye
Normal şartlarda nanatic işçilerin ömürleri kısa olur, bazı durumlarda kraliçe larvaları iyi besleyemediği için nanatic işçiler daha kısa sürede ölebiliyorlar. Bir problem olacağını düşünmüyorum. yakın zamanda birkaç işçi daha ölürse başka olasılıklarda düşünebiliriz. İşçiler çıkalı kaç gün oldu?

Bilgen

Yumurta
Üye
Merhabalar. Ben kolonimi satın aldığımda kraliçe karınca, yumurtaları ve 15 işçi karıncayı vardı. Şu anda yavru karıncalarım gün gün çıkıyor. Toplamda da 2 işçi ölümüm oldu. Biraz daha izleyeceğim. Bir tespitim veya gözlemimi olursa sizlere yine danışırım. İyi akşamlar

ömer12

Yumurta
Üye
Merhabalar. Ben kolonimi satın aldığımda kraliçe karınca, yumurtaları ve 15 işçi karıncayı vardı. Şu anda yavru karıncalarım gün gün çıkıyor. Toplamda da 2 işçi ölümüm oldu. Biraz daha izleyeceğim. Bir tespitim veya gözlemimi olursa sizlere yine danışırım. İyi akşamlar
olacağını düşünmesemde kameranı karıncaya zum layıp bir incelermısın kırmızı yada beyaz küçük şeyler varmı ama büyük iltimalle normal ölümdür