Karınca Çiftliğim Mağaza Konusunda

Szpital

Yumurta
Üye
Merhabalar, eskisi gibi Karınca Çiftliğim kanalına özel mağaza açılmasını gerçekten çok istiyorum. O topa girmek pek istemediğinizi biliyorum Tuğkan Bey lakin muhteşem eserlerinize ihtiyacımız olduğunu da sizin bilmenizi isterim. Etkili bir formikaryum veya outworld kıtlığı var ne yazık ki ülkemizde bu sorunda öncü destek olmanızı temenni eder, iş birliğiniz için şimdiden saygılarımı ve en iyi dileklerimi sunarım sizlere!
Szpital

BaranNS

Yumurta
Üye
Merhabalar, eskisi gibi Karınca Çiftliğim kanalına özel mağaza açılmasını gerçekten çok istiyorum. O topa girmek pek istemediğinizi biliyorum Tuğkan Bey lakin muhteşem eserlerinize ihtiyacımız olduğunu da sizin bilmenizi isterim. Etkili bir formikaryum veya outworld kıtlığı var ne yazık ki ülkemizde bu sorunda öncü destek olmanızı temenni eder, iş birliğiniz için şimdiden saygılarımı ve en iyi dileklerimi sunarım sizlere!
Szpital
Kesinlikle katılıyorum. tuğkan abi uğraşmaz değil vakit kalmaz ve bu ise pek girmeye sıcak bakmıyor ama Türkiyedeki bu kıtlık çok fazla var ve çok pahalı cidden formikaryumlar bile 300 liradan başlıyor en basiti 300 ona verecgime tuğkan abinin yaptığı güvenir bı şekilde 350 veririm en azından sevdiğim ve güvendiğim adama yardımda bulunmuş olurum keşke böyle bir mağza açsan abi :(