Karınca Beslemek - Hobi Başlangıç

typhoonates35

Yumurta
Üye
Yeni başlayacaklar için bazı basit malzeme bilgileri ve temin edebileceğimiz yerler hakkında.
Merhaba sevgili hemşerim foruma ilk geldiğim gün benimle ilgilenmiştin hobiyi bana sevdiren insanlardan birisin. YouTube üzerinde profesyonel olur musun bilmiyorum fakat abone oldum 😅 başarılarının devamını dilerim ve senden küçük bir isteğim var belki sana bir içerik konusu olur yapmak istersen. Ben neredeyse tüm camponotus Sanctus videolarını izledim fakat hiç kimse günlük videosu çekmeye devam etmemiş gördüğüm kadarıyla devam eden varsa da ben bulamadım her neyse. Böyle bir içerik yapabilirsin İzmir'de yaşıyoruz ve kraliçe bulma konusunda diğer kişilere göre biraz daha şanslıyız diye düşünüyorum canım memleketim. Kraliçeyi arama bulma dahil olmak üzere uzun uzun videolar olmasa bile shorts çekerek bence güzel bir içerik oluşturabilirsin. Mesela önemli videoları normal video şeklinde paylaşırsın ama ufak tefek şeyleri mesela besleme gibi ya da ufak değişiklikler bunları ise günlük şeklinde paylaşırsın ve tatlı bir içerik çıkabilir. Tabi bunu yapmak ister misin bilmem benden sana ufak bir fikir olsun tekrardan başarılar dilerim. Eğer video editleme vs konusunda yardıma ihtiyacın olursa yardımcı olmaya çalışırım dmden ulaşabilirsin.

Berk1497

Pupa
Üye
Böyle çok ciddi YouTube planlarım yok. Ama artık youtube kanalı da bir sosyal medya sayfasına dönüşmüş durumda. Bu sıralar hevesim var az çok kendimce takılıyorum denebilir 🙂 teşekkür ederim yorumların için

Karıncacık

Yumurta
Üye
Ben gibi Yeni başlayanlar ve başlayacaklar için güzel bir video olmuş. Devamını da bekliyorum. Teşekkürler