Karınca almak için güvenilir yer

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Ali2940

Yumurta
Üye
Arkadaşlar ben çok heveslendim karınca satın almak istiyorum sahibinden de 3 tane var ama güvenilir midir acaba
Başka sitelere baktım stok yok

Benkimim

Pupa
Üye
çok fahiş fiyat çekiryorlar dostum ben bitane instagramdan birine yazdım messora 100tl dedi hayır sokakta bulup aldığı canlıya okadar fiyat biçmesi biraz garibime geldi ben ithalatla gelen mercanı o fiyata alıyorum uyguna bulursan banada at mesaj :D

Alper

Pupa
Üye
şuan uçuş olmadığı ve kimsenin elinde bulunmadığı için elinde olanlar biraz yüksek fiyatlara satıyorlar. Az sabredin 1 aya uçuşlar başlar. Hem kendiniz bulabilirsiniz hem fiyatlar düşer :)

Ali2940

Yumurta
Üye
şuan uçuş olmadığı ve kimsenin elinde bulunmadığı için elinde olanlar biraz yüksek fiyatlara satıyorlar. Az sabredin 1 aya uçuşlar başlar. Hem kendiniz bulabilirsiniz hem fiyatlar düşer :)
Saol çok teşekkür ederim
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

çok fahiş fiyat çekiryorlar dostum ben bitane instagramdan birine yazdım messora 100tl dedi hayır sokakta bulup aldığı canlıya okadar fiyat biçmesi biraz garibime geldi ben ithalatla gelen mercanı o fiyata alıyorum uyguna bulursan banada at mesaj :D
Olur knk

Uçangecko

Larva
Üye
Arkadaşlar ben çok heveslendim karınca satın almak istiyorum sahibinden de 3 tane var ama güvenilir midir acaba
Başka sitelere baktım stok yok
Merhaba dostum öncelikle hevesinin olması çok iyi fakat sezonun başlamasına kısa bir süre kaldı şahsen biraz daha bekleyip kendi kraliçe karıncanı bulup sıfırdan başlamak senin için daha iyi olur diye düşünüyorum çünkü burda okuduğum kadarıyla herkes onun zevkinin çok farklı olduğunu düşünüyor uzun bir zamandır tavsiyelere uyarak bende sezonun gelmesini bekliyorum iyi forumlar. 🙂

hasany

Süper Koloni
Moderatör
Yardımsever
Deneyimli Hobici
Rehberkolik
Üye
Arkadaşlar forumumuzda canlı satışı yasaktır. Hobi malzemelerinde ise doğrudan satış konusu açmak yasak, sadece arayışta olan insanlara öneri gibi kendi mağazalarını veya sattıklarını konu içerisinde söyleyebilirler. Yakın zamanda gereken duyurular yapılacak. Diğer arkadaşlar gereken cevapları vermiş zaten, konuyu kilitliyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...