Kargo ile ilgili

Kutay

Nanitik
Üye
bir pheidole kolonisi satın aldım arkadaş aras kargo ile göndermiş pazartesi kargoya verildi ve bugün hala gelmedi 5 gündür kargoda normalde planlanan teslim terihi 15 mart, pazar kaego çalışmıyor ve büyük ihtimal pazartesi de gelmeyecek koloni ölmüş müdür çocuk kargoya vermeden önce beslemiş ve koloni geri toplanır mı multi 3 kraliçe

Niko990

Minör
Üye
5 günde koloniyi kaybetmezsiniz birkaç işçi kaybı olmuş olabilir zaten kargolamadan önce ekstradan un kurdu atmıştır aldığınız arkadaş.

Kutay

Nanitik
Üye
5 günde koloniyi kaybetmezsiniz birkaç işçi kaybı olmuş olabilir zaten kargolamadan önce ekstradan un kurdu atmıştır aldığınız arkadaş.
etrafını baloncuklı poşetle sarmış ama çom sarsılmıştır stresten ölmezler inşallah

PRS.macro

Süper Koloni
Deneyimli Hobici
Üye
Bir şey olacağını sanmam.

PRS.macro

Süper Koloni
Deneyimli Hobici
Üye
tamamdır teşekkürler pheidole de multi başarı oranı kaçtır 10 işçisi var bu koloninin 3 kraliçe, ilerixe bir anlaşmazlık çıkmadı muhtemel mi
Multi oluyorlar. Sıkıntı çıkacağını zannetmem.

Herba

Yumurta
Üye
Kargo şirketi ile iletişime geçin bu kadar gecikmemesi gerekir. Şubeden teslim şeklinde gönderilmiş olabilir mi?

Kutay

Nanitik
Üye
Kargo şirketi ile iletişime geçin bu kadar gecikmemesi gerekir. Şubeden teslim şeklinde gönderilmiş olabilir mi?
yok adrese teslim, aradım ama müşteri temsilcisine bağlamıyorlar, internette dalga geçildiği kadar varmış aras kargonun yazık günah

DanqeR

Larva
Üye
yok adrese teslim, aradım ama müşteri temsilcisine bağlamıyorlar, internette dalga geçildiği kadar varmış aras kargonun yazık günah
Hocam benim tavsiyem Sürat , MNG veya Yurtiçi bunlarda şuana kadar hiç sorun yaşamadım hep şubeden alıyorum kargoya verildikten sonraki gün öğlen elimde oluyor yani 24 saatte geliyor.

DanqeR

Larva
Üye
aras kargo pişmanlık oldu bana
Hocam bende 2 tane kraliçe aldım satıcı aras kargo ile gönderdi ve evimden 20km uzaktaki şubeye gidicek sanırsam ve muhtemelen alamayacağım aras kargoya online destekten falan yazdım yönlendiremeyiz diyor halbuki şehir merkezindeki bir şubeye gitmesini istedim :C dolap uygulamasından aldım sanırsam kargo satıcıya geri gidicek alamazsam. Sizin kargonuz size ulaştı mı ? karıncalar yaşıyormu ?

xqewz

Larva
Üye
Kargo olarak ben Yurtiçi kullanıyorum arkadaşın dediği gini 1 gün sonra geliyor şubeden teslim alıyorum bundan dolayı bir sıkıntı yaşamadım.