Jumping spider

TPK

Yumurta
Üye
1 adet yerel tür jumping spiderım var un kurtlarım ona çok büyük geliyor biraz büyüyene kadar meyve kurdu versem olurmu birde teraryumu için iplik sineklik kullanıcam dişleriyle kesebilir mi.?

Ares

Süper Koloni
Moderatör
Yardımsever
Üye
1 adet yerel tür jumping spiderım var un kurtlarım ona çok büyük geliyor biraz büyüyene kadar meyve kurdu versem olurmu birde teraryumu için iplik sineklik kullanıcam dişleriyle kesebilir mi.?
TR sınırlarındaki JS' lerin boyutu oldukça küçükler zaten. Meyve sineği üretimi vs. yapmanız gerekiyor. Veya mikro kurtlarının ilk evrelerini vs verebilirsiniz. Dişleriyle kesebileceğini düşünmüyorum fakat tel sineklik her zaman daha ön planda benim için.

• Beğendim
Tepkiler: TPK

Firsthedj

Yumurta
Üye
Merhaba acaba örümceği nerden buldunuz veya satın aldınız ben de istiyorum hiç bir yerde bulamıyorum :(

Ares

Süper Koloni
Moderatör
Yardımsever
Üye
Sebebi ne söyleye bilir misiniz acaba ne gibi bir sorun ola bilir örümceğe kendini rahatsız hissede bilir mi ben çok istiyorum da bir tane js ama işte bulamıyorum
Bu konu çoook fazla kez konuşuldu forumda. Diğer eklembacaklılar kategorisinden sabitlenmiş konuya tıklayarak bulabilirsiniz.
Bir de başka nerden alına bilinir satan yerler var mı
Satan yerler yok büyük ihtimalle. Canlının bakımını çok iyi bir şekilde becerebilecekseniz.meyve sineği üretebilecekseniz,uygun yaşam ortamını vs ve daha fazlasını sağlayabilecekseniz eğer doğadan alıp besleyebilirsiniz

Firsthedj

Yumurta
Üye
Bu konu çoook fazla kez konuşuldu forumda. Diğer eklembacaklılar kategorisinden sabitlenmiş konuya tıklayarak bulabilirsiniz.

Satan yerler yok büyük ihtimalle. Canlının bakımını çok iyi bir şekilde becerebilecekseniz.meyve sineği üretebilecekseniz,uygun yaşam ortamını vs ve daha fazlasını sağlayabilecekseniz eğer doğadan alıp besleyebilirsiniz
Teşekkür ederim zahmet oldu