İmza

ToxiTkAn

İşçi Karınca
Üye
İmzayı denemek için bir tane yapıyım dedim ve acayip gereksiz geldi onun yerine hızlı cevap ekleme gibi bir şey gelebilir imza gibi bir kısım gelir ve genel olarak kullanılan kelimeleri oraya ekleye biliriz
Örnek:
İyi hobiler
Alternatif proteinler şunlardır (...)
Gibi şeyler eklenebilir bence bazıları arama kısmını hiç keşfedemiyecek gibi o yüzden genel olarak sorulan sorulara cevap verirken zaman tasarrufu yapabiliriz.
Değerlendirmeye alırsanız sevinirim.

hasany

Koloni
Ekip
Karınca Moderasyon
Yardımsever
Deneyimli Hobici
Üye
İmza her forumda olan klasik bir sistemdir. Buna herhangi bir müdahale getirilmez. Diğer isteğinizi de çok anlamadım açıkçası. Bir panele cevapları hazırlayıp soru geldiği zaman macro gibi cevap vermek mi istiyorsunuz? Bana göre gereksiz bir talep ve bunu yapmanın kolay olacağını da sanmıyorum. Ve forumda spam gibi bir sürü aynı mesaj olur. Bunun yerine aynı konuların açılması durumunu iletirim Tuğkan Abiye. O konu için bir şeyler yaparız tahminen.

ToxiTkAn

İşçi Karınca
Üye
İmza her forumda olan klasik bir sistemdir. Buna herhangi bir müdahale getirilmez. Diğer isteğinizi de çok anlamadım açıkçası. Bir panele cevapları hazırlayıp soru geldiği zaman macro gibi cevap vermek mi istiyorsunuz? Bana göre gereksiz bir talep ve bunu yapmanın kolay olacağını da sanmıyorum. Ve forumda spam gibi bir sürü aynı mesaj olur. Bunun yerine aynı konuların açılması durumunu iletirim Tuğkan Abiye. O konu için bir şeyler yaparız tahminen.
Evet aslında düşündüğüm şey kopyalama paneli gibi bir şeydi zaten ama heryerin aynı mesajlar la dolmasıda kötü olurdu dediğin gibi . zaten sonsuz kere açılan konular yok olucaksa herşeye okeyim ( imza sisteminin her forumda olduğunu biliyorum ama forumda çok az kişi kullandığı için böyle bir oneride bulundum).