İlk işçim çıktı yardım!

xqewz

Yumurta
Üye
şekerli su veriyorum ama kraliçe karınca içiyor veriyorum bitiriyor kulak çöpüyle veriyorum doyana kadar vereyim mi un kurdu mu vereyim ( işçi daha keşfetmedi şekerli suyu )
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

ve şuan kraliçe sanki dışarıya çıkmak istiyor pamuğu çekip veriyorum ya dış pamuğa doğru gelip duruyor

şuanda ağzından işçiye takviye yapıyor

Pixel

Yumurta
Üye
şekerli su veriyorum ama kraliçe karınca içiyor veriyorum bitiriyor kulak çöpüyle veriyorum doyana kadar vereyim mi un kurdu mu vereyim ( işçi daha keşfetmedi şekerli suyu )

ve şuan kraliçe sanki dışarıya çıkmak istiyor pamuğu çekip veriyorum ya dış pamuğa doğru gelip duruyor
Az daha verebilirsiniz ayriyten kaç işçisi var ona göre un kurdu boyu söylicem ayriyten türü

xqewz

Yumurta
Üye
Bitane Micro un kurdu veriniz kafasını ezin ayriyten fotoğraf atabilirmisiniz
kraliçe dışarı çıkmak istiyor gibi dış pamukta bekliyor ne yapmlaıyım çok mu strese soktum acaba

Son düzenleme:

EtYiyenMasumKeçi

Pupa
Üye
tek işçisi olan kolnoiye ne kadar sürede ne vermeliyim acaba mesela şekerli suyu kaç günde bir ne kadar vermeliyim ve un kurdununu kaç günde bir vermeliyim
İlk beslemeyi yapmak için diğer işçilerin çıkmasını bekleyebilirdin. Diğerleri çıktıktan sonra 3 4 günde bir beslesen yeter.

xqewz

Yumurta
Üye
İlk beslemeyi yapmak için diğer işçilerin çıkmasını bekleyebilirdin. Diğerleri çıktıktan sonra 3 4 günde bir beslesen yeter.
aliyim mi içinden çok yemiyor zaten kraliçe

un kurdunu